Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макгавен написала книжку про те, як її зґвалтував Вайнштейн: Він мастурбував у той час, як робив кунілінгус

Макгавен написала книжку про те, як її зґвалтував Вайнштейн: Він мастурбував у той час, як робив кунілінгус

Акторка продовжує активно боротися зі своїм ґвалтівником.

Американська акторка Роуз Макгавен, яка однією з перших звинуватила продюсера Гарві Вайнштейна у зґвалтуванні, продовжує публічно з ним боротися.

Цього разу зірка серіалу "Всі жінки - відьми" написала цілу книжку, яку назвала "Відважна" (Brave). У ній Роуз називає свого знаменитого ґвалтівника "монстром" і у деталях описує, як він над нею вчинив наругу.

книжка Роуз Макгавен_2

Як пише Макгавен, інцидент стався 1997 року. Їй тоді було 23 роки. Акторку запросили на сніданок до ресторану готелю в Парк-Сіті, штат Юта. Там Роуз покликали до номера Вайнштейна під пропозицією обговорити подальшу кар’єру артистки.

"Я була впевнена, що ми працюватимемо разом протягом багатьох років і опинилися тут, щоб саме це обговорити", - згадує акторка, пише New York Times.

Однак щойно вона опинилася на порозі готельного номера продюсера, він заштовхнув її до кімнати з джакузі і зняв з себе одяг. "Я завмерла, наче статуя", - ділиться артистка.

Далі Макгавен описує, як Вайнштейн поклав її на край джакузі і мастурбував, паралельно роблячи їй кунілінгус.

"Він голосно стогне, крізь мої сльози я бачу, як його сперма плаває на бульбашках піни", - відверто написала Роуз.

Здебільшого у своїй книжці Макгавен описує не стільки зґвалтування Вайнштейном, скільки те, як її життя перевернулося з ніг на голову після цього інциденту. Коли Роуз хотіла розповісти про те, що сталося, її почали переслідувати "ізраїльські шпигуни" та найстрашніші адвокати світу. Її намагалися дискредитувати, змусити мовчати та зруйнувати її кар'єру.

"Я написала "Відважну", щоби поділитися силою і, так, відвагою. Вона не про чоловіків у моєму житті (так ретроградно), вона про те, щоби надихати людей, навпаки, поставати і ставати відважними", - пояснила акторка.

книжка Роуз Макгавен_1

Нагадаємо, Роуз Макгавен стала однією з перших, хто заявив про зґвалтування кіномагнатом Гарві Вайнштейном. Далі близко 50 знаменитих жінок підтвердили, що продюсер їх сексуально домагався, а декого також зґвалтував. Серед знаменитих жертв Вайнштейна Гвінет Пелтроу, Єва Грін, Кейт Бекінсейл, Леа Сейду, Кара Делевінь, Анджеліна Джолі та інші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції