Making of: LOBODA показала, як створювався екшн-кліп "К черту любовь"

Заради знімань артистка відмовилася від послуг дублерів.

Українська співачка LOBODA, яка вразила новим іміджем на концерті в Одесі, виклала в Мережу міні-фільм про створення свого кримінального кінокоміксу на пісню "К черту любовь".

Над новою відеороботою співачки працювала інтернаціональна команда з 50 осіб на чолі з продюсером артистки і режисером кліпу Нателлою Крапівіною, режисерами-постановниками Славою Губським і Сергієм Гуманом, а також оператором Іваном Гудковим.

Знімання тривали більше 48 годин в одному з знімальних павільйонів Києва. "К черту любовь", характерною рисою якого став тарантіновський почерк, є другим кліпом LOBODA за останній рік, знятим у столиці.

А щоб відповідати кримінальній естетиці екшену LOBODA на знімальному майданчику відмовилася від послуг дублерів і всі трюки виконувала сама. Для цього артистка найняла інструктора з акробатики, повітряної гімнастики і еквілібристики, а також пройшла курс тренувань, де освоїла техніку виконання сальто, фляків і рукопашного бою в польоті.

Під час знімань LOBODA занадто захопилася процесом і іноді зачіпала каблуком партнерів за кадром. Не вдалося уникнути травм і самій артистці – під час польотів і стрибків співачка сильно пошкодила ногу.

Нагадаємо, у лютому відбулася прем'єра екшн-кліпу LOBODA "К черту любовь". За перші тижні його переглянули понад 2,5 млн користувачів на Youtube.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: