Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макс Барських здивував неймовірною худорлявістю у новому "еротичному" кліпі

Артист представив відеороботу на пісню "Давай займемся любовью".

Популярний співак Макс Барських, який відверто розповів, що думає про стосунки на одну ніч, повернувся на батьківщину, щоб представити новий відеокліп і відправитися у клубний тур із програмою "Подруга-ночь"

Макс Барських і Алан Бадоєв показали довгоочікувану спільну відеороботу на пісню "Давай займемся любовью". У кліпі, за словами його творців, є колір, запах і смак любові.

Макс барских клип _2
У новому кліпі співак постав схудлим

"Новий кліп Макса Барських - це маніфест любові. Ми говоримо про любов, про бажання, про секс, не приховуючи значення цих слів. Ми намагаємося знайти подібну риму, - прокоментував Алан Бадоєв. - У цьому відео ми зробили основний акцент на молодому поколінні, так як саме воно найбільш схильне соціофобії, відходу у віртуальний світ. Сподіваємося, що наш кліп розповість, якими красивими можуть бути мрії про те, кого любиш. Любов завжди приходить до тих, у кого в серці весна", - ділиться Алан.

Цікаво, що до створення кліпу режисер вперше допустив своїх колег, зібравши за кадром інтернаціональне "сузір'я" професіоналів.

При цьому в новому кліпі співак з'явився дуже схудлим.

Макс барских клип _3
Новий кліп Макса створювався в США та Україні

Новий портрет Макса Барських створювався одночасно в США і Україні, при цьому зйомки в Лос-Анджелесі Бадоєв курирував по скайпу.

"Вперше моє відео знімалося на відстані, в різних країнах. Я не міг дочекатися виходу цього кліпу. Радий поділитися з вами історією, просоченою пристрастю, любов'ю і сексом, - прокоментував відео Макс Барських.

Зазначимо, співак відправляється в свій весняно-літній тур з клубною програмою "Подруга-ночь". Гастролі стартують 23 квітня в Дніпропетровську і охоплять понад 15 міст. Крім України виступи відбудуться в Білорусі та Казахстані.

Нагадаємо, Макс Барських "засвітився" з колишньою дівчиною Міка Джаггера на вечірці Grammy.

Залиште свій коментар

Вибір редакції