Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макс Барських згадав, як батько пив та бив його у дитинстві

Макс Барських згадав, як батько пив та бив його у дитинстві

У виконавця непросте минуле.

Співак Макс Барських, який у травні 2018-го втратив батька, розповів, що у нього було непросте дитинство.

Здебільшого минуле виконавця не можна назвати щасливим через те, що його батько багато пив, а потім бив і артиста, і його мати. Про це Барських розповів в інтерв'ю Раміні Есхакзай.

"Були такі моменти. Я іноді аналізую своє дитинство, як я ще примудрився стати нормальною людиною після всього, що відбувалося у дитинстві. Але я не звинувачую нікого – ні батька, ні мати. Коли людина нещаслива, вона робить дурні вчинки. Плюс під впливом алкоголю", - прокоментував Макс.

Макс Барських з батьком
Кадр з кліпу Макса Барських "Февраль", 2017 рік

Він також висловив думку щодо того, чому його мати терпіла та не йшла від свого кривдника.

"Мені здається, з Радянського Союзу ще лишилася певна ментальність, коли вибору особливо не було. Ти з кимось клікався у певний період свого життя і все, ви вже терпіли одне одного. Хтось сварився, та все одно лишалися в одній родині, тому що діти. Дітей шкода. Напевно, це був синдром жертви. Я спілкувався з мамою, вона жалкувала часто: "Треба було раніше це зробити, раніше піти. Чому я так і не пішла". Це страх виходу із зони комфорту, бо ти крокуєш у невідоме і ти не розумієш, що буде завтра. Плюс страх за сприйняття дітей. Як вони сприймуть розлучення. Хоча діти б це сприйняли набагато краще, ніж бути свідками насильства", - вважає Барських.

Артист зізнався, що йому було "емоційно трохи дивно", і що він "мало пам'ятає свого батька".

Нагадаємо, ще 2017-го Макс Барських вперше розповів, що у нього було важке дитинство. Співак пригадав фрагмент, коли його батько після того, як повернувся з алкогольної ночі побився з братом артиста. Цікаво, що того ж 2017-го Макс випустив документальний пластичний етюд "Февраль" про стосунки зі своїм батьком, у якому зняв його. З ним артист не спілкувався з 11 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції