Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Максим Галкін зізнався, що могло б стати на заваді їхнім стосункам з Пугачовою

Максим Галкін зізнався, що могло б стати на заваді їхнім стосункам з Пугачовою

Шоумен відверто розповів про життя з Примадонною.

Відомий російський шоумен Максим Галкін розповів про стосунки з дружиною, відомою співачкою Аллою Пугачовою.

Днями артист вийшов у прямий ефір в Instagram з азербайджанським оперним співаком Юсифом Ейвазовим, де і зізнався, що іноді забуває, що живе з видатною співачкою.

Так, Юсиф у розмові з гумористом поцікавився, що для нього означає кохання такої відомої зірки як Алла Пугачова. Галкін своєю чергою заявив, що не зміг би прожити з Примадонною і місяця, якщо б не сприймав її в насамперед як людину.

"Я поділяю це! Тобто є кохання чудової, приголомшливої людини, яка поруч з тобою, і ця начебто відома цитата Льва Миколайовича Толстого: "Всі щасливі сім'ї щасливі однаково". Тут я нічого нового не скажу. Для будь-якої людини, яка закохана в прекрасну жінку, і її кохають у відповідь. І є щось інше, видатне на сцені. Ти живеш з людиною і іноді навіть забуваєш про це, а потім згадуєш: "Боже, це якась видатна людина поруч тут ходить, мені суп сьогодні зварила". Звичайно, це різне. Я б ніколи не зміг прожити з Аллою і місяця, якби я був закоханий у щось недосяжне, величне", - заявив артист.

Нагадаємо, нещодавно Максим Галкін показав кохану дружину під час прогулянки містом. У відео 71-річна знаменитість грайливо позувала на камеру під пісню Oh, Pretty Woman з легендарної стрічки "Красуня".

Залиште свій коментар

Вибір редакції