Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Маленький гігант" Сашко Подолян заспівав в дуеті зі всесвітньо відомим Робертіно Лореті

Обидва артисти були у захваті від спільної роботи.

Фіналіст проекту "Маленькі гіганти" на каналі "1+1", 24-го квітня, Сашко Подолян виступив на одній сцені з відомим італійським тенором Робертіно Лореті.

Під час концерту у Києві в залі Оперної студії НМАУ (Київська консерваторія) Сашко Подолян виконав пісню Santa Lucia в дуеті зі знаменитим співаком, а потім виступив сольно з декількома композиціями в супроводі оркестру.

Подолян та Лореті 4
прес-служба каналу "1+1"

"Цей концерт я не забуду ніколи в житті. Стоячи на сцені з Робертіно, я відчував величезну енергію, яку ми передавали залу під час виконання пісні в дуеті", - поділився Сашко.

У свою чергу, всесвітньо відомий співак Робертіно Лореті зазначив: "Скільки я подорожував по різних країнах, всюди зустрічав безліч талантів. Але таких, як цей хлопчик, - ніколи!"

Сашко Подолян зізнався, що дуже подружився з Лореті та багато чому навчився у нього:

"Робертіно - не тільки хороший співак, він ще і дуже добра людина. У нього прекрасне почуття гумору. Він дав мені багато корисних порад з техніки вокалу".

Подолян та Лореті 3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, восени 2015 року Сашко Подолян став учасником дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти". Всю країну вразила історія талановитого хлопчика, який кожен день пішки долає довгий шлях з власного села до районного центру, в якому знаходиться його музична школа. У складі команди Ірми Вітовської юний вокаліст дійшов до фіналу проекту. І незважаючи на те, що команда вибула за крок від перемоги, "шаргородський діамант" Сашко отримав звання "Кращого вокаліста" проекту.

Подолян та Лореті_1
прес-служба каналу "1+1"

Завдяки участі в "Маленьких гігантах" талановитого виконавця помітив Робертіно Лореті, який у підлітковому віці завоював світову популярність виконанням хітів "Jamaica", "O sole mio".

В рамках соціальної програми під назвою "Робертіно Лореті. Повернення назавжди" "золотий голос" Італії підтримує талановиту молодь по всьому світу в подяку за те, що у 14 років його і самого помітив знаменитий датський продюсер.

Зауважимо, телеканал "1+1" продовжує підтримувати маленьких талантів. Уже юні вокалісти, танцюристи, а також таланти оригінального жанру у віці від 4 до 12 років можуть спробувати свої сили у другому сезоні проекту "Маленькі гіганти", заповнивши анкету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції