Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Катання на драконі виявилося випробуванням не з легких.

Виконавець ролі Джона Сноу у серіалі "Гра престолів" - Кіт Гаррінгтон – розповів неочікувані подробиці залаштунків знімання першої серії фінального сезону.

Обережно, попереду спойлери! 

В епізоді була сцена, де Сноу разом із Деєнеріс Таргарієн (Емілія Кларк) летять верхи на двох драконах. І, оскільки в природі цих звірів не існує, акторам довелося осідлати такий собі імітатор дракона – немов симулятор бика на родео, на який потім додали спецефекти. Саме цей фрагмент ледь не став для актора фатальним.

"Джон майже падає з дракона, гойдається дуже жорстко, отак, і моє праве яєчко затисло. І я не мав часу сказати: Стоп!", - згадує Гаррінгтон у "Game Revealed" - відео про залаштунки знімання.

"У моїй голові виникла думка: отак це закінчується. На цьому "бику", що обертає мене довкола за яєчка", - додав він і жартома перепросив за те, що розповів забагато.

Нагадаємо, напередодні восьмого й фінального сезону епічного серіалу "Гра Престолів",  світова прем'єра якого нещодавно відбулася у Нью-Йорку, актори стрічки розкрили моменти, які навіть їх шокували. Серед них були Софі Тернер (Санса Старк), Кіт Гаррінгтон (Джон Сноу) та Айзек Гемпстед-Райт (Бран Старк).  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції