Мама Брежнєвої зізналася, за що критикує зіркову доньку

Тамара Віталіївна "контролює" харчування Віри.

Мама співачки Віри Брежнєвої, Тамара Галушка головним рецептом ідеального зовнішнього вигляду вважає спорт, йдеться у "Світському житті".

"Це – спорт. Я спочатку до тренажерної зали ходила, займалася пілатесом, тепер займаюся вдома сама: у Віри є малесенька тренажерна зала, де я щоденно стараюся займатися", - запевнила мама чотирьох дітей та бабуся сімох онуків.

Жінка розповіла Катерині Осадчій, як реагує на різну інформацію про свою зіркову доньку Віру у ЗМІ.

 "Нещодавно написали з Росії, що по телебаченню показали, що Віра вагітна. Звичайно, я перепитала, оскільки, теж, як мама можу дізнатися про це останньою. Перші декілька років я засмучувалася і навіть плакала, коли читала якісь негативні речі про свою доньку, тому що ніхто ж її не знає краще, ніж мама та рідні. А потім просто припинила звертати на це увагу, читати і заспокоїлася", - зауважила Тамара.

Мама артистки не заперечила, що критикує відому доньку.

"Я її можу критикувати за те, що вона мало їсть, схудла, бліденька, не висипається або дуже багато працює. Я її запитую часто, чи обідала вона, на що вона пише, де саме та що їла", - із посмішкою підкреслила Тамара Галушка.

Нагадаємо, мама Віри Брежнєвої розповіла про щастя доньки.

Як підтримує форму мама Віри Брєжнєвої

Мати співачки й акторки – у чудовій формі. Разом із донькою та внучками  Тамара Галушка завітала на прем’єру стрічки “Вісім кращих побачень” і поділилася секретами молодості.Раніше пані Тамара відвідувала тренажерний зал і заняття з пілатесу, тепер займається вдома у маленькому приватному залі Віри Брєжнєвої.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: