Мама Джіджі та Белли Хадід позбулася імплантів та філерів і показалася у мереживному боді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

55-річна жінка зізналася, що штучні форми отруювали її організм.

Колишня модель, мати "ангелів" Victoria's Secret Джіджі та Белли Хадід Іоланда зробила відверте зізнання. На своїй сторінці в Instagram 55-річна жінка повідомила, що позбулася усіх штучних форм у її організмі.

Так, Іоланда Хадід зізналася, що протягом триваолого часу вважала, що "жінка не може виглядати сексуально без використання імплантатів, філерів і ботокса". Однак саме ці штучні речовини ледь не позбавили екс-модель життя.

"55 і я усміхаюся з середини. Нарешті повернулася до оригіналу 1964 року. Перебуваючи у тілі, вільному від грудних імплантатів, наповнювачів, ботоксу, розтяжок та іншої фігні, яка, як мені здавалося, мені потрібна, щоб не відставати від того, що обумовлено суспільством. Я вірила, що так має виглядати сексуальна жінка, поки токсичність мало не вбила мене. Ваше здоров'я - це ваше багатство, тому, будь ласка, приймайте обґрунтовані рішення, вивчіть інформацію, перш ніж впровадити щось стороннє в ваше тіло", - написала Іоланда.

Іоланда Хадід
instagram.com/yolanda.hadid
Іоланда Хадід

Пост Хадід супроводила фотографією, де постала у спокусливому  мереживному боді. Шанувальники знаменитості наголосили, що 55-річна екс-модель має бездоганний вигляд.

Нагадаємо, тим часом на доньку Іоланди, Джіджі Хадід подали до суду за крадіжку власної фотографії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції