Мама Ілона Маска ексклюзивно для "Сніданку з 1+1" відкриє свої секрети успіху

Мама Ілона Маска ексклюзивно для "Сніданку з 1+1" відкриє свої секрети успіху

Мама Ілона Маска ексклюзивно для "Сніданку з 1+1" відкриє свої секрети успіху

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Мей Маск розповість, як виховати генія.

Вже завтра, у п'ятницю 12 березня, глядачі улюбленого ранкового шоу "Сніданок з 1+1" ексклюзивно зможуть побачити Мей Маск, унікальну фотомодель, дієтологиню, а віднедавна й письменницю.

Мама відомого винахідника та мільярдера Ілона Маска наживо поспілкується з ведучими "Сніданку" та розкаже, які секрети відкрила у своїй книжці "Жінка, яка має план".

Пряме включення з мамою Ілона Маска — Мей Макс у «Сніданку» цієї п‘ятниці Мама Ілона Маска вийде на зв‘язок зі «Сніданком» та розповість, як їй в 72 роки вдається мати приголомшливий вигляд, де знайшла сили, щоб піти від чоловіка-тирана, та які секрети треба знати, щоб виховати генія Також розповість про свою книгу «Жінка, яка має план», яку вже можна прочитати українською. Не пропустіть такий ексклюзив вже цієї п‘ятниці у «Сніданку»

Опубликовано 1+1 Среда, 10 марта 2021 г.

Ексклюзивно у прямому ефірі  Мей Маск  розповість, як їй в 72 роки вдається мати приголомшливий вигляд, де знайшла сили, щоб піти від чоловіка-тирана, та які секрети треба знати, щоб виховати генія.

Також Мей Маск особисто розповість про непростий шлях до успіху та  найцікавіше про свою книжку "Жінка, яка має план", яку віднедавна можна прочитати українською.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Нагадаємо, Мей Маск – фотомодель, дієтологиня, письменниця та мама трьох дітей, серед яких відомий винахідник та мільярдер Ілон Маск. У 72 роки її кар’єра і досі розвивається. Мей працює у модельному бізнесі з 15 років, пройшла свій шлях від показу одягу в універмагах до знімань у кліпі Бейонсе. У неї  понад 50 тисяч прихильників у TikTok, 417 тисяч в інстаграмі та майже 200 тисяч у Twitter. Мей просуває себе в Інтернеті ще від 90-х років. Також саме завдяки її пораді Ілон у 12 років надіслав свій код у видання PC Magazine та отримав за нього вагомий гонорар.

Не пропустіть ексклюзивний ефір із Мей Маск  в "Сніданку з 1+1" 12 березня на "1+1".

Повʼязані теми:

Наступна публікація