Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інна Петрівна щаслива бути бабусею.

Доньки Камалії_1
ТСН.ua
Поки показувати обличчя Арабелли та Мірабелли неможна
Продюсер і мати співачки Камалії Інна Петрівна Шмаренкова не втрималась і показала своїх маленьких онучок, йдеться у ТСН.Особливе.

Щоправда, забобони заважають показувати діточок повністю до тих пір, поки дівчаткам не виповниться 40 днів. Бабуся зізналась, що одна з дівчат схожа на Камалію, а інша – на Захура, тому їх жартома називають "камальчонок" та "захурчонок". Але їхню раритетну коляску 60-х років Інна Петрівна показала в усій красі.

Мохамад Захур своїх Арабеллу та Мірабеллу обожнює і вже їх балує. Дитячі речі купує валізами. А вартість візочка бабуся дівчаток порівнює з англійською машиною Bentley.

Дві няні, мама, лікарі і навіть двоюрідні сестри - усі приїжджають допомагати Камалії доглядати дітей. Але щаслива бабуся каже, донька могла б вправляється і сама - і підгузки міняє, і гуляє, і купає.

Діти вже вивчають іноземні мови. Мама Камалія розмовляє з ними російською, тато Захур - як мінімум ще трьома. А ще дівчата вже прекрасно плавають в джакузі, хоча навіть до перших кроків немовлям ще далеко.

Нагадаємо, нещодавно дружина пакистанського мільярдера та співачка Камалія відзначила перший місяць життя своїх доньок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції