Мама Кузьми розповіла шокуючу історію про склеп, у якому поховали музиканта

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Кузьми розповіла шокуючу історію про склеп, у якому поховали музиканта

Батьки Кузьми хотіли придбати склеп до його смерті / Фото: mvs.gov.ua

Батьки музиканта хотіли придбати склеп за два місяці до його смерті.

Мама Кузьми "Скрябіна" Ольга Михайлівна розповіла історію пов'язану з родинним склепом, у якому поховали музиканта, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами мами співака, вона разом з батьком артиста хотіли придбати склеп до його смерті. Батьки Кузьми придивлялися склеп у грудні, а на початку лютого музикант розбився в ДТП.

"Ми ж їздимо до Львова біля цвинтаря, там де Андрійчик похований зараз. І там багато нових склепів. Я ніколи не звертала на них увагу, ми ж уже 10 років їздимо зі Львова до Львова. І тут в кінці грудня я їхала, звернула увагу. Кажу: "Слухай, Віктор (батько Кузьми – прим. ред.), давай, може купимо такий склеп?". А він говорить: "То давай купимо", - почала розповідати Ольга Михайлівна.

Однак у той момент всередині мами Кузьми вже було неспокійно, проте вона не знала, що це може означати. Ольга Михайлівна заспокоювала себе думками про те, що багато людей купують склеп, що так прийнято.

"Чому так стиснулося серце? Ми пішли туди, а вони кажуть, що у них готовий лише один, який можна продати. І коли Андрійчик загинув, я одразу ж сказала до чоловіка, щоб біг в селищну раду і питав про той склеп, який готовий, бо він один був", - пояснила мама співака.

Ольга Михайлівна зізналася, що від того, що її син похований у склепі, а не в могилі, їй та чоловіку було трохи легше.

"Якби не було того склепу, ми б, напевно, не вижили з татом. Тому що похоронити в склеп, це ти просто ставиш у шафу і закриваєш на ключик. Там поставили цього плюшевого ведмедика, з яким він їздив, казали, улюблений. Коли ми це все зробили, тоді мені відпустило", - поділилася жінка.

Нагадаємо, мама Кузьми описала свій стан після смерті сина і порівняла себе з мухою на стелі.

Мама Кузьми поділилася, як почувалася після смерті сина

Мама Кузьми поділилася, як почувалася після смерті сина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація