Мама Кузьми Скрябіна пригадала день його похорону: "Усі вулички були забиті"

Мама Кузьми Скрябіна пригадала день його похорону: "Усі вулички були забиті"

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
8078
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Кузьми Скрябіна пригадала день його похорону: "Усі вулички були забиті"

17 серпня зірці виповнилося б 53 роки.

Український співак та ведучий Кузьма Скрябін 17 серпня відсвяткував би день народження.

Зірці виповнилося б 53 роки. Вже сьомий рік Україна відзначає без іменинника. Мама артиста Ольга Михайлівна поділилася своїми хвилюваннями та спогадами про сина в інтерв'ю "Сніданку з 1+1".

Так, жінка поділилася, що традиції збиратись за столом цього дня немає. Родина, друзі та близькі збираються у цей день на кладовищі. За розмовами про пам'ять Ольга поділилася про те, що сьогодні їй болить найдужче.

"Знайшлися, значить, автори, які хочуть просто – я скажу так як є – хочуть просто присвоїти авторство Андрієве. Саме те авторство, яке є хітовим", – поділилася вона.

Обурює Ольгу Михайлівну й інформація про нібито величезні виплати, які родина отримує з пісень Скрябіна.

"Уся країна чула про "огромные роялти", які були виплачені Світлані Бабійчук за Андрієве авторство. "Огромные"! Значить, для того, щоб люди знали правду – другий квартал 18-го року, роялті становили 65 гривень 30 копійок. Третій квартал 18-го року, не було взагалі озвучено у звіті.  Значить, це було нуль гривень", – поділилася Ольга Кузьменко.

Те, що тішить і заспокоює  Ольгу - це любов шанувальників її сина. Жінка тішиться, що в Україні  з'являється все більше муралів і пам'ятників, присвячених Кузьмі. Усі - тримає під контролем.

"Доходить до того, що я усмішку отак от на глині відтворюю Андрійкову. Це я. З тими всіма пам'ятниками – це була моя ідея – щоб він сидів на лавочці, а не стояв над людьми. А так ніби як він живий, сидить собі на лавочці. І хто хоче, приходить і обнімається з ним", – розповіла мама зірки.

Фото: vk.com/skryabinofficial

Крім того, жінка поміркувала, як Скрябін змінив Україну. У відповідь на це запитання вона пригадала день похорону Кузьми.

"Коли Андрійка ховали і ми вийшли з церкви, то стояли одна людина попри одну – біля церкви вся площа у Львові і всі вулички були забиті і були викуплені всі квіти, тоді лише до мене… Тоді я сказала таку фразу: "Синочок, ти напевно щось зробив для тих людей", – поділилася Кузьменко.

53-річчя Кузьми "Скрябіна": унікальні спогади мами Ольги Михайлівни

53-річчя Кузьми "Скрябіна": унікальні спогади мами Ольги Михайлівни

Нагадаємо, редакція сайту ТСН.ua зібрала публікації, якими діляться знаменитості в день народження Кузьми. Колеги та друзі пригадали співака у день його 53-річчя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8078
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація