Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Насті Каменських розповіла історію її пристрасного роману з чоловіком

Стосунки Лідії Каменських розвивалися на очах у її найкращої подруги.

Мама співачки Насті Каменських Лідія, яка не так давно записала запальний дует зі своєю найкращою подругою Аллою Кудлай, розповіла історію своїх стосунків з чоловіком Олексієм.

Жінка поділилася історією у програмі "Життя відомих людей". Лідія Каменських познайомилася з Олексієм Жмуром, коли прийшла до хору імені Верьовки. Симпатичний чоловік, який старший від Лідії на 16 років, був керівником того самого хору.

"Немає такого моменту, що він того не хоче, чи я того не хочу. Якщо йому не подобається шопінг, він сидітиме в машині, і чекатиме мене пів дня", - ділиться Лідія Петрівна.

Мама і тато Насті Каменських_2
instagram.com/lida.kamenskux
Батьки Насті Каменських

На момент їхнього знайомства Олексій був чоловіком одруженим. Тож, не дивно, що про цей пристрасний роман не знав ніхто, окрім найкращої подруги Лідії - Алли Кудлай!

"Ситуація була б негарна. І минуло вже скільки років. 5 чи 6. Олексій Йосипович каже: "Мадам, з вами можна йти в розвідку. Бо жодна жива душа в хорі не знала, що ми з Лідкою зустрічаємося", - поділилася Алла Кудлай.

Мама і тато Насті Каменських_1
instagram.com/lida.kamenskux
Батьки Насті Каменських

Обоє вийшли з тіні, коли Олексій Йосипович розлучився, а Лідія Петрівна завагітніла. У 1987-му вона народила єдину донечку – Настю. І тоді вирішила припинити свою співочу кар’єру та всю себе присвятила родині й вихованню дитини.

Нагадаємо, що раніше Настя Каменських розповіла, які стосунки у її мами з зятем Потапом. Артистка розхвалила коханого зі сцени.

Залиште свій коментар

Вибір редакції