Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Насті Каменських розповіла, якими стравами балує свого зятя Потапа

Лідія Каменських називає чоловіка доньки "сином".

Мама співачки Насті Каменських Лідія, яка поділилася історією знайомства з чоловіком, обожнює свого зятя, продюсера Потапа.

Про це вона розповіла у програмі "Життя відомих людей". За словами Лідії Петрівни, кращого чоловіка для своєї доньки вона і не уявляла. Також жінці приємно, що Потап називає її "мамою".

"Потапчик, Олексійчик, на мене завжди "мама". Я мама для нього", - зізналася Лідія Петрівна.

Настя Каменських і Потап_1
instagram.com/kamenskux

Із Потапом, каже мама Каменських, у неї з самого початку склалися ідеальні стосунки.

"Просто в мене моє життя, я прожила в коханні. І Настя це бачила. Вона бачила, як ми кохаємо, яка у нас повага. Скільки років ми разом. І вона, мабуть, десь хотіла собі таку долю. І казала: "Мамо, мені Льоша мій трохи нагадує нашого тата". Тому я дуже задоволена. І такого я зятя хотіла", - поділилася мама Насті.

Для свого улюбленого зятя теща готує все найкраще. Як от фірмові котлетки, про які вже ходять легенди.

"Я ж знаю рецепт правильних котлеток. Я їм готую. І бува навіть вони не знають. Коли вони були в Мексиці, знаю, коли прилетять. Думаю – та приготую їм котлетки. Вони приїдуть, будуть голодні. Я ж люблю їх. Це ж мої дітки", - з теплотою каже Лідія Петрівна.

Нагадаємо, раніше й сама Настя Каменських розповідала, які стосунки у її мами з зятем Потапом. Артистка розхвалила коханого зі сцени.

Залиште свій коментар

Вибір редакції