Мама Тоні Матвієнко про новоспеченого зятя: Тепер я буду справжня теща і буду "строить"

Батьки співачки щасливі за доньку.

Батьки Тоні Матвієнко, яка сьогодні вийшла заміж за Арсена Мірзояна, Ніна Митрофанівна та Петро Іванович прокоментували весілля доньки.

В коментарі журналісту ТСН батьки Тоні зізналися, що їхньою задачею було підготувати рушники та ікони, а от організацію свята на себе повністю взяла наречена.

"Нічого на цей раз ми не робили, ми тільки так з Петром Івановичем подбали про рушники, про коровай, ікони. А все діти самі робили, геть все самі. Особливо Тоня, вона настільки організована дочка, вона кожну детальку продумала", - розповіла Ніна Митрофанівна.

За словами мами Тоні, вона замовляла рушники у запорізьких майстрів не просто так саме у них.

"Рушники замовляли у запорізьких майстрів, я подбала про це раніше, треба ж щоб ця сторона козацька, щоб впливала. Вони обоє мужні. Перед таким життям важким для них обох… Їхнє життя було складне. І організаційне життя, і сценічне життя", - поділилася Ніна Митрофанівна.

А от батько Тоні розповів, яке значення мають ікони на весіллі.

"Це традиційні ікони. Вони яскраві, виразні. Україна славиться цими іконами .Вони мають мистецьку високу якість, але ж і традиційно благословляли Богородицею і Спасителем на щастя, на здоров'я, як обереги їхнього життя", - пояснив Петро Іванович.

Свого ж новоспеченого зятя Ніна Митрофанівна та Іван Петрович дуже нахвалюють

"Поки вони не були розписані ми ставилися, ну так, обережно, як до парубка ще. Хто зна: втече чи не втече? Дитя є то є. Люди ж звикли, що діти лишаються. А потім думаємо, ну, побачимо. Але Арсен дуже трудолюбива людина. Вони дуже дбають за дитину обоє. Я б сказала, що Арсен дуже добрий батько. І його сини приїжджають, ми їх плекаємо, куди їдемо, беремо з собою. Батько він прекрасний, поет він дуже гарний, композитор теж", - сказала Ніна Матвієнко.

Мама Тоні наостанок пожартувала, якою буде тепер у стосунках з зятем:

"Тепер я буду справжня теща і буду "строить" і матиму право бути тещею", - пожартувала Ніна Митрофанівна.

Нагадаємо, сьогодні, 15 червня, Тоня Матвієнко вийшла заміж за Арсена Мірзояна. Розпорядником їхнього свята виступив співак Олег Винник.

Кореспондент ТСН, Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар