Мама Тоні Матвієнко про новоспеченого зятя: Тепер я буду справжня теща і буду "строить"

Батьки співачки щасливі за доньку.

Батьки Тоні Матвієнко, яка сьогодні вийшла заміж за Арсена Мірзояна, Ніна Митрофанівна та Петро Іванович прокоментували весілля доньки.

В коментарі журналісту ТСН батьки Тоні зізналися, що їхньою задачею було підготувати рушники та ікони, а от організацію свята на себе повністю взяла наречена.

"Нічого на цей раз ми не робили, ми тільки так з Петром Івановичем подбали про рушники, про коровай, ікони. А все діти самі робили, геть все самі. Особливо Тоня, вона настільки організована дочка, вона кожну детальку продумала", - розповіла Ніна Митрофанівна.

За словами мами Тоні, вона замовляла рушники у запорізьких майстрів не просто так саме у них.

"Рушники замовляли у запорізьких майстрів, я подбала про це раніше, треба ж щоб ця сторона козацька, щоб впливала. Вони обоє мужні. Перед таким життям важким для них обох… Їхнє життя було складне. І організаційне життя, і сценічне життя", - поділилася Ніна Митрофанівна.

А от батько Тоні розповів, яке значення мають ікони на весіллі.

"Це традиційні ікони. Вони яскраві, виразні. Україна славиться цими іконами .Вони мають мистецьку високу якість, але ж і традиційно благословляли Богородицею і Спасителем на щастя, на здоров'я, як обереги їхнього життя", - пояснив Петро Іванович.

Свого ж новоспеченого зятя Ніна Митрофанівна та Іван Петрович дуже нахвалюють

"Поки вони не були розписані ми ставилися, ну так, обережно, як до парубка ще. Хто зна: втече чи не втече? Дитя є то є. Люди ж звикли, що діти лишаються. А потім думаємо, ну, побачимо. Але Арсен дуже трудолюбива людина. Вони дуже дбають за дитину обоє. Я б сказала, що Арсен дуже добрий батько. І його сини приїжджають, ми їх плекаємо, куди їдемо, беремо з собою. Батько він прекрасний, поет він дуже гарний, композитор теж", - сказала Ніна Матвієнко.

Мама Тоні наостанок пожартувала, якою буде тепер у стосунках з зятем:

"Тепер я буду справжня теща і буду "строить" і матиму право бути тещею", - пожартувала Ніна Митрофанівна.

Нагадаємо, сьогодні, 15 червня, Тоня Матвієнко вийшла заміж за Арсена Мірзояна. Розпорядником їхнього свята виступив співак Олег Винник.

Кореспондент ТСН, Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: