Мама Євгенії Власової розповіла, як співачку вдруге витягали з того світу

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Євгенії Власової розповіла, як співачку вдруге витягали з того світу

Фото: ТСН

Операцію робив академік, лікування забезпечує дорога приватна клініка.

Співачка Євгенія Власова знову бореться за життя та вже зробила перші кроки до одужання. Про це повідомила її мама Галина Поплавська, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Їй дозволили маленький шматочок печива і вона його розкусила, запила узваром", - розповіла жінка, котра мовчала про важкий стан доньки майже два тижні. Їй було просто не до того, бо кілька столичних клінік відмовилися приймати хвору, посилаючись на нестачу місць. "З таким діагнозом бояться брати людей. Один до десяти. Люди не хочуть брати відповідальності", - пояснила вона. Вісім років тому Власова перемогла онкологічну хворобу, тепер медики боялися рецидиву.

Співачка Євгенія Власова знову бореться з важкою хворобою

Співачка Євгенія Власова знову бореться з важкою хворобою

Рятувати пацієнтку заходилися тільки в одній із найдорожчих київських лікарень. Там діагностували непрохідність кишківника – давні шви приросли до внутрішніх органів, тож життя Власової знову зависло на волосині. Оперувати співачку викликали академіка Петра Фоміна, стан пацієнтки був стабільно важким, матері залишалося тільки молитися. 78-річний академік прийшов після робочого дня та розпочав операцію в 19:00, а закінчив уже о 0:30 ночі.

Результат наразі можна вважати обнадійливим – рецидиву раку не виявлено. Однак прогнозів на повне одужання поки що ніхто з медиків не дає. Кожен день лікування коштує неабияких грошей, і власні заощадження на порятунок доньки мати вже всі витратила. "Поки я заплатила 280 тисяч зі скидкою у 25%. Але ніхто не знає, наскільки це розтягнеться", - каже вона.

У шоу-бізнесі про нову хворобу Власової досі ніхто не знав, навіть хрещений батько її єдиної доньки Костянтин Меладзе і колишній чоловік-продюсер Дмитро Костюк. Чоловіки вже багато років зі співачкою не спілкуються, але щойно дізнаються, що вона у реанімації, обіцяють помогти. Те саме може зробити і кожен. Кошти для допомоги співачці Євгенії Власової можна перерахувати на картку ПриватБанку її мами Поплавської Галини Анатоліївни, номер карти: 4149 4391 0133 0367.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Наступна публікація