Українська співачка MamaRika разом з чоловіком Сергієм Середою та їхнім маленьким сином через три місяці після початку війни повернулися до свого будинку під Києвом.
Про це виконавиця розповіла у сторіс своєї сторінки в Instagram. MamaRika показала, де вони разом з чоловіком та сином ховалися від обстрілів, як будували барикади поруч з вікнами, аби їх не повибивало.
Попри те, що родині MamaRika, можна сказати, пощастило і російські загарбники не залізли до їхнього помешкання, втім у будинку від вибухової хвилі потріскалися вікна:
"Сьогодні тупо весь день намагаємося привести будинок у порядок після всіх наслідків… По ходу, ще декілька днів будемо розгрібати, ремонтувати, вимивати весь цей треш… По, ходу ударною хвилею порозбивало вікна. Неприємний сюрприз ", - розповіла MamaRika.
Також, не стримуючи сльози, вона подякувала Богу за те, що її родина і маленький синочок цілі і неушкоджені.
Читайте також:
- Донька Єгорової про те, як скидала мамі відео з бомбосховища з маленьким сином: "Вона відповіла: "Я попереджала про війну, тепер сидіть"
- Федишин відповіла MELOVIN за дурепу та обурилася на Машуковського через висміювання її неповнолітнього сина
- Дар'я Петрожицька розсекретила свого хлопця і зізналася, як вони опинилися під час війни у Німеччині
- Марічка Падалко розплакалася у прямому ефірі єдиного марафону