Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MamaRika про романтичне освідчення коханого: Він виклав доріжку зі свічок через всю квартиру

Наречений співачки розповів, як ретельно ховав від неї обручку.

Українська співачка MamaRika, якій коханий освідчився у січні цього року, розповіла, як відбулася пропозиція, йдеться у "Світському житті".

За словами виконавиці, вона нічого не підозрювала. У той день Настя (MamaRika) приїхала додому, зателефонувала коханому Сергію Середі і попросила його спуститися, щоб допомогти їй занести речі.

"Він дуже довго барився, відкриваю двері, а в мене там абсолютна казка. У мене викладена свічками доріжка через всю квартиру, не знаю скільки свічок було, кілька сотень, він каже, що спалив собі пальця, поки їх запалював. Мій мозок не подавав жодних сигналів. Я кажу: "Що сталося? Чому свічки? В нас якась дата?" Я розвертаюся, чувак стоїть на коліні, в мене сльози", - розповіла артистка.

А от наречений виконавиці зізнався, що обручка у нього лежала три місяці.

"Обручка у мене лежала місяці зо три. І було дуже весело, коли ми сидимо і Настя, як завжди, так між іншим: "Вітя Оксані також освідчився". Я такий: "Та ти що? Молодець". А сам сиджу і думаю: "Знала б ти, що обручка лежить у тумбочці". І я постійно коли їхав кудись, чи на корпоративи, чи ще кудись, я такий: "Треба забрати з собою, раптом побачить", - поділився Сергій.

ВідеоНаречений співачки MamaRika розповів, як робив пропозицію: "Дожала-таки пацана"

Співачка MamaRika отримала пропозицію руки і серця від свого бойфренда-гумориста Сергія Середи. Цікава історія пропозиції – зірки розповіли в інтерв’ю.

Наречений співачки MamaRika розповів, як робив пропозицію: "Дожала-таки пацана"

Обручку для коханої Середа замовляв у львівських майстрів. Він навіть вгадав з розміром кільця.

"Я написав цим хлопцям, які роблять обручки. Я кажу: "Як поміряти"? Вони кажуть: "Знайдіть у неї кільце та поміряйте". Я кажу: "Вона не носить кілець". Вони: "Ну це ускладнює завдання". Ми якось сиділи, я так перебирав її руку, і потім починаю під мізинець усі пальці підбирати, ну щоб хоча б приблизно розуміти", - пригадав Середа.

Щодо майбутнього весілля, пара зізналася, що бачить свято десь на острові, де вони будуть вдвох. Можливо, це буде Балі або Шрі-Ланка.

"Хоча я не випиваю, але я вирішила, що в цей день я вип’ю, можливо навіть нап’юся, це буде якась сексі, коротка біла сукня на пляжі, голі босі ноги", - привідкрила подробиці майбутнього свята MamaRika.

Нагадаємо, раніше наречена MamaRika розповіла, яким буде її весілля. За словами виконавиці, вони з коханим мріють про свято для двох.

Залиште свій коментар

Вибір редакції