MamaRika про те, як відходила після кесаревого розтину: "Була вражена лайтовістю відходняків"

MamaRika про те, як відходила після кесаревого розтину: "Була вражена лайтовістю відходняків"

MamaRika / Фото: instagram.com/mamarika_official

Артистка зізналася, що вона пережила операцію спокійно.

Українська співачка MamaRika, яка раніше зізналася, що була змушена зробити кесарів розтин, поділилася, як пережила операцію.

За словами виконавиці, більшість її подруг через ту чи іншу причину робили кесарів, однак всі запевняли артистку, що відновлення після цього доволі непросте. Та, за словами MamaRika, в її випадку все було не настільки страшно.

MamaRika з чоловіком та сином / Фото: instagram.com/mamarika_official

"Наслухавшись жахіть, як важко відходити після операції, звичайно, було м'яко кажучи страшно. Та уявіть моє здивування, коли я пережила цей досвід зовсім з іншої сторони та іншими відчуттями. Вже в той самий вечір після процедури я спокійно ходила палатою, а наступного дня взяла сина на руки та відмовилася від обезболювання. Чому? Та тому що це настільки терпимо, шо було навіть незручно просити обезболку, ну рілі", - поділилася молода мама.

Також співачка зізналася, що була дуже вражена тим, наскільки легко вона відновилася після самої операції.

"Не знаю від чого це залежить - від твого морального-бойового духу, від больового порогу та вміння терпіти, та я однозначно була вражена лайтовістю відходняків", - додала артистка.

MamaRika з чоловіком та сином / Фото: instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, що на початку серпня співачка MamaRika та її чоловік, продюсер Сергій Середа вперше стали батьками. У подружжя народився син. Пара обрала приватний пологовий будинок на лівому березі Києва. До столиці вони спеціально приїжджали народжувати з Одеси, де наразі живуть.

Повʼязані теми:

Наступна публікація