MamaRika відверто розповіла про грудне вигодовування: "Потріскані соски в кров, застій молока"

MamaRika відверто розповіла про грудне вигодовування: "Потріскані соски в кров, застій молока"

Фото: instagram.com/mamarika_official

Виконавиця поділилася власним досвідом годування сина.

Українська співачка MamaRika, яка нещодавно розповіла, як відходила після кесаревого розтину, відверто поділилася про грудне вигодовування.

Як зізналися артистка у своєму Instagram, для неї це виявилося важчим, ніж народжувати.

"Моя мама одразу попередила мене, що яблуко від яблуні фразою: "Доця, я кормила пів пологового, тому і в тебе молока буде завались". Так і сталося. На 3-4 день в пологовому все було як в тому фільмі, де ти прокидаєшся в іншому тілі - лише я прокинулася з іншими грудьми на 1,5 розміри більше. Біль був терпимий, температури не було. І тут почався безкінечний квест із прикладанням малого, потрісканими сосками в кров (сорі жиза, + пурелан з накладками в поміч), застоями молока і купою заумних лактологів, які лише збивали з толку. Благо до нас приїхав масажист, якого мені порадили , і за 2 масажі вирішив всі проблеми. Хороший дядько, хороша робота в нього сісяо жмякати, як потім сказав Сєргєіч", – поділилася виконавиця.

Знаменитість додала, що складністю також стало освоєння поз для годування та як правильно прикладати сина до грудей. Втім, Настя Кочетова зазначила, що до моменту виписки стало ліпше та сім'я поїхала до Одеси. Вже вдома артистка вирішила зробити профілактичний масаж, після якого їй стало зле.

"Профілактичний масаж однієї "розкішної" місцевої масажистки, викликав у мене так звану "молочну лихорадку", і я буквально побувала в пеклі. У результаті вся ця жесть закінчилася тим, що я таки розібралася із всією цією молочною двіжухою і знайшла крутого лактолога, із якою зараз на зв'язку", – поділилася співачка.

Фото: instagram.com/mamarika_official

MamaRika додала, що малюк їсть кожні 2 година вдень, та кожні 2-3 вночі. Також виконавиця освоїла молоковідсмоктувач, адже скоро збирається на гастролі.

Нагадаємо, раніше MamaRika розсекретила вартість своїх пологів. Артистка народжувала в приватній клініці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація