MamaRika вперше показала свій будинок в Одесі та зізналася, чи вагітна

MamaRika вперше показала свій будинок в Одесі та зізналася, чи вагітна

Фото: instagram.com/mamarika_official

Подейкували, що артистка переїхала до іншого міста через цікавий стан.

Українська співачка MamaRika, яка разом з чоловіком Сергієм Середою у січні переїхала до Одеси, показала своє помешкання.

Вперше на ТБ MamaRika та Сергій відкрили двері свого будинку у "Південній пальмірі" для журналістів програми "ЖВЛ". До іншого міста подружжя виїхало дуже швидко. За декілька тижнів зібрали всі речі та були вже на місці.

Вони оселилися неподалік від батьків Сергія. Адже, як відомо, гуморист народився й тривалий час жив в Одесі. Подружжя винаймає двоповерховий будинок площею в 150 квадратних метрів. На його подвір'ї є зона барбекю та невеличкий басейн.

MamaRika і Сергій Середа показали свій будинок в Одесі і розказали, чому переїхали

MamaRika і Сергій Середа показали свій будинок в Одесі і розказали, чому переїхали

Раніше подейкували, що подружжя зі столиці вирішило переїхати через цікавий стан MamaRika.

Насправді, це дуже крутий момент, що багато людей про це говорить. Вони вже чекають більше, ніж ми! Ми над цим працюємо! Все в процесі. Поки що ми тут. А там далі – як Бог дасть!

зазначило подружжя

Закохані не приховують, що дуже хочуть малюка. Але геть не вагітність співачки стала причиною їхнього різкого переїзду.

MamaRika з чоловіком / Фото: instagram.com/mamarika_official

31 грудня 2020 року я прокидаюся з думкою, що ми вже переїжджали за рік три рази. Кожні 4 місяці ми, виходить, змінювали житло. Я просто в якийсь момент зрозуміла, що причина не в житлі! А причина в самому місці проживання. Напевно, треба міняти місто, а не будинок. І я підходжу до Сєрого, кажу: "Зая, є ідейка! Що на рахунок переїхати в Одесу на пмж?". Він каже: "Ти озвучила мої думки, які в мене вже давно в голові крутяться, але я не наважувався сказати"

поділилася MamaRika

Та й через карантин в обох роботи майже не було, тому вагатися вони не стали.

Концертів зараз майже немає. Ми виживаємо завдяки рекламам. Завдяки інтеграціям в соцмережах. Instagram, TikTok, YouTube. Ми "влохери", як я нас називаю. Перепрофілювалися частково

пояснила артистка

Нагадаємо, днями у Мережі з'явилася інформація, що співачка Наталія Могилевська переїхала до екомаєтку на березі Дніпра із центру міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація