Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маргарита Січкар розповіла про секс з різними партнерами і про чоловіка своєї мрії

Відома рестораторка наразі вважає секс до шлюбу "неправильним".

Екс-дружина футболіста Владислава Ващука, київська рестораторка а від нещодавно ведуча Маргарита Січкар й досі одинока, йдеться у "ТСН. Особливе".

Січкар зізналася, що торік регулярно й багато займалась сексом, при чому із різними чоловіками. Проте зараз 45-річна рестораторка впевнена, що секс до шлюбу, причому офіційного, - це неправильно. 9 років спільного життя перед весіллям  із Владиславом Ващуком Маргарита називає помилкою і говорить, що із новим чоловіком усе буде по-іншому.

За словами Січкар, вона відчуває, що наступного чоловіка зустріне вже цього місяця або навіть тижня.

 "Справжній чоловік - це той, якому все по плечу і не по барабану. Ця людина повинна бути соціально активною. Хобі має перегукуватися з моїм хобі. Якщо людина не любить коней, навряд чи ми зможемо з ним зійтися", - прокоментувала Січкар.

Відео Маргарита Січкар відмовилась від сексу до весілля

Марго навіть визначилася із національністю майбутнього коханого

"Грузини, вірмени - ось і ті, й інші якось мене хвилюють. Їхнє ставлення до жінки більш піднесені. Вони дуже відповідальні за сім'ю. Як би там не складалися стосунки, вони зобов'язані утримувати жінку, матір їхніх дітей", - пояснила Марго.

Нагадаємо, Маргарита Січкар стала ведучою нового авантюрного проекту на 1+1 "Сім'я". Світська левиця обиратиме майбутніх молодят.

Залиште свій коментар

Вибір редакції