Марічка Падалко поділилася емоціями від дубляжу легендарного мультика "Тачки"

Зірка "1+1" запросила глядачів у кінотеатри на анімаційний хіт літа "Тачки 3".

Гостею ранкового шоу "Сніданок з 1+1" сьогодні стала ведуча ТСН Марічка Падалко.

До студії телеведуча завітала, аби запросити усіх глядачів у кінотеатри відвідати анімаційний хіт літа "Тачки 3".

Цього року Марічка долучилася до зіркової команди українського дубляжу легендарного мультфільму. Її голосом заговорила одна з головних героїнь мультфільму Наталі Точняк – репортерка спортивних подій. У світі "Тачок" саме Наталі може дати найкомпетентнішу оцінку гонщику, його потужності і шансам на перемогу.

Це перший досвід Марічки у дубляжі. Телеведуча зізнається, що дуже хвилювалася, проте підтримка родини дуже її підбадьорювала та додавала впевненості.

"Мені дуже пощастило попрацювати з режисером Костянтином Лінартовичем. Це людина, яка підтримує і дуже надихає. Український дубляж надзвичайний!" - поділилася Марічка.

Марічка Падалко у гостях "Сніданку з 1+1"_4
прес-служба каналу "1+1"

За словами ведучої, мультфільм сподобається не тільки завзятим шанувальникам "Тачок", а й тим, хто вперше познайомиться з героями цих пригод.

"Можна сміливо йти на "Тачки 3", навіть якщо не бачили попередні частини цих пригод. У мультику зрозуміло подається уся передісторія. Обов'язково завітайте у кінотеатри, сподобається усім!" - каже Марічка.

Марічка Падалко у гостях "Сніданку з 1+1"_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що разом із Марічкою у мультфільмі прозвучать вже знайомі шанувальникам голоси Ольги Сумської, Остапа Ступки, а також Олександра Скічко.

Дивіться нову анімаційну пригоду в українському прокаті відсьогодні в усіх кінотеатрах країни.

ВідеоМарічка Падалко розповіла про свій перший досвід у дубляжі

Залиште свій коментар