Марічка Падалко показала, як бігла напівмафарон бездоріжжям з чоловіком

Марічка Падалко показала, як бігла напівмафарон бездоріжжям з чоловіком

instagram.com/marichkapadalko

Телеведуча викликає захоплення своєю любов'ю до спорту.

Зірка каналу "1+1" Марічка Падалко затята спортсменка.

Тому знаменитість разом із чоловіком не змогла оминути змагання з бігу на Полтавщині Opishnia Trail. Ведуча "ТСН" вдало подолала напівмарафон та показала, як бігла бездоріжжям.

Для перегляду фото гортайте праворуч

"Ніколи знов!" - думка після другого кілометра. "Це супер круто!!!" - відчуття на фініші після 20 кілометрів. Ми з Єгором справді до кінця не усвідомлювали, що таке "трейл" (забіг по бездоріжжю) і як сильно він відрізняється від стандартних бігових заходів. Дистанцію, яку зазвичай біжимо за дві години, ми долали 2:47!!! Десь вязли в багнюці, яку розмив перед тим дощ, десь продиралися через гілки, на окремі підйоми могли залізти (це я про себе) не з першої спроби, бо кросівки їхали вниз по розмитих водою пагорбах. (Можете наблизити ноги на передостанньому фото). Десь справді біглося легко і можна було роздивитися всі надзвичайні навколишні краєвиди, які інакше б ніколи не побачив", – розповіла знаменитість.

Падалко додала, що купу світлин їй наробив саме коханий, якому, за її словами, бігти було набагато легше. А телезірка зізналася, що спершу не була впевнена, що їй вдасться взагалі фінішувати.

"У мене лише після 12 км з’явилася впевненість в тому, що точно фінішую сьогодні. На останньому - так взагалі відкрилося друге дихання, бо підтримка волонтерів і організація, надзвичайні. А ще мене дуже розчулила якась місцева родина, яка в кращих марафонських традиціях вийшла на трасу, яка проходила повз їхню віддалену хату, і пропонувала всім воду, саме коли до наступних точок гідратації було ще далеко, а пити хотілося. І та металева кружка води - найсмачніша, яку я випила за сьогодні", – поділилася Падалко.

Нагадаємо, раніше Марічка Падалко у легенькій сукні замилувала родинними фото з Хмельниччини. Зірка з чоловіком та дітьми відвідала Меджибізький замок.