Марічка Падалко показалася маленькою на архівному фото з бабусею

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Марічка Падалко показалася маленькою на архівному фото з бабусею

instagram.com/marichkapadalko

Зірка "1+1" вшанувала пам'ять померлої бабусі.

У родині ведучої "ТСН" Марічки Падалко сьогодні вшановують пам'ять її бабусі, яка пішла з життя рік тому, 14 лютого.

Так, з нагоди роковин зірка "1+1" на своїй сторінці в Instagram опублікувала зворушливий допис, який підкріпила архівним знімком з бабусею.

На чорно-білому фото зовсім маленька усміхнена Марічка позує на руках у бабусі.

instagram.com/marichkapadalko

Ми вже рік без її порад, підтримки і любові. Символічно, що моя бабуся Тома пішла від нас саме на День Св. Валентина, бо для нас вона ним і була - мирила, об’єднувала, щось приховувала від кого треба, щось недоговорювала, щось підказувала.

написала ведуча

Також зірка розповіла, які саме дуже важливі поради давала бабуся її чоловікові та двоюрідній сестрі.

Єгору бабуся відпочатку нарадила "тримати мене в тонусі". Не знаю, що саме малося на увазі, але життя останні п’ятнадцять років було дуже насиченим. І завдяки її підтримці я на нього зважилася, за що їй буду завжди вдячна. "Нехай в тебе завжди так горять очі" - казала вона...

пригадала зірка

А от двоюрідній сестрі Марічки бабуся розповідала, що "за поворотом ключа у вхідних дверях знала, в якому настрої повертався чоловік з роботи" і знала, чим краще відповісти.

За словами ведучої бабуся фактично керувала не однією сім’єю, а всією великою родиною, і вона мала з неї дуже сильний зв'язок.

Я з тих, хто мав дуже сильний зв’язок з бабусею, і про деякі наші "справи" вона дозволила розповідати рідним лише після смерті. Я спостерігаю, як багато моїх знайомих торік втратили бабусь, тому сьогодні моя свічка і за них теж!

зауважила Падалко

Шанувальники Марічки у коментарях залишили безліч слів співчуття та поділилися своїми історіями.

  • Яким поглядом любові ваша бабуся на вас дивиться! І моя теж такою була. Царство небесне.
  • Вічна пам'ять вашій бабусі!
  • Марічко, ви праві: бабуся - це дуже особлива людина. Моєї бабусі не стало майже 6 років тому, але мені і зараз здається, коли приїду в рідне село - вона мене чекатиме...
  • Дуже зворушливо. Світла пам'ять! Моєї немає майже шість років, та я досі виразно пам'ятаю її голос, сміх, поради, любов... Дуже сильно не вистачає... 

Нагадаємо, не  так давно Марічка Падалко спробувала себе у новому амплуа і вийшла на подіум. Зірка взяла участь на Українському Тижні Моди, під час показу дизайнерки зі Львова Марії Старчак, яка підняла тему рівності.

Наступна публікація