Марічка Падалко про гендерну рівність: В Україні пропагувати жіноче лідерство треба обережно

Ведучі "1+1" долучилися до соціального проекту на підтримку рівності прав жінок і чоловіків.

Зірки каналу "1+1" Марічка Падалко та Людмила Барбір долучилися до ідейної ініціативи "Жіночі обличчя лідерства" в проекті "Жінки – це 50% успіху України".

Наразі в українському суспільстві важливо підтримувати рівновагу лідерського представництва жінок поруч з чоловіками на всіх ключових позиціях. Жінки мають працювати і розвивати свій потенціал у всіх сферах життя заради створення європейського суспільства, і це економічно вигідно для будь-якої країни.

Телеведучі поділилися своїми поглядами на стан гендерної рівності в Україні та прокоментували прогрес у досягненні рівних прав для жінок.

"В Україні пропагувати жіноче лідерство треба дуже обережно. Мені не хочеться, щоб боротьба за права жінки перетворилася на якусь розвагу. Це має бути глибоко і свідомо, а не ставати мапет-шоу у вигляді акції", - зазначила Марічка Падалко.

І Марічка Падалко, і Людмила Барбір зазначили, що саме жінки мають вплив на розвиток гендерної рівності та можуть виховувати рівне ставлення до жінок передусім у своїх родинах без патріархальних стереотипів про кухню тощо.

"Проблема гендерної нерівності починається з сім'ї, з розподілу домашніх обов'язків, наприклад. На жаль, дуже часто жінки забувають про себе, викреслюючи себе з цього життя. Та я впевнена, що сім'я може бути щасливою і без жертв. Треба пам'ятати про свої мрії, розвиватися, йти вперед і не забувати про себе", - зауважила Людмила Барбір.

Людмила Барбір
прес-служба каналу "1+1"
Людмила Барбір

"Чоловіки не потрапляють до нас із космосу. Їх виховує українська жінка – українська мати. Щоб досягти в майбутньому гендерної рівності з дорослими чоловіками, жінки мають і своїм дітям прищеплювати ідею гендерної рівності", - додала Марічка Падалко.

Повні версії інтерв'ю можна подивитися на сайті проекту "Жіночі обличчя лідерства".

Залиште свій коментар