Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка каналу "1+1" розповіла про нових англійських друзів.

У період підняття цін на житло у київських готелях у кінці травня знайшлися небайдужі українці, які готові були виділити не тільки місце для ночівлі для футбольних фанатів, а й прийняти закордонних гостей як частину української родини.

Марічка Падалко знайшла цих уболівальників, які стали і гостями її домівки, і друзями на життя, які залишили за собою гарні спогади.

Знайомство Марічки з гостями почалося з фото її 11-річного сина Михайла у формі Ліверпуля у мережі Facebook. У групі, де кияни пропонували фанатам безкоштовне житло, сім’я Марічки запрошувала родину саме з дітьми, тому що вдома мають багато дитячих ліжок.

Першим, хто відреагував на пост Марічки, був відчайдушний фанат з Лондона Імран. Ведуча одразу ж погодилась прийняти гостя, хоча його профіль у Мережі був дуже підозрілим за українськими мірками: ніде не було жодної згадки про нього і, як з’ясувалось потім, навіть прізвище було несправжнє. І лише в Києві Марічка дізналася, що Імрану як вчителю в школі не рекомендовано вести особисту сторінку та викладати фото родини під справжнім ім’ям.

У аеропорту Марічка зустріла Імрана не самого, а з дочкою Зарою. Ще до їхнього приїзду до Києва вони багато спілкувалися через відеозв’язок, і тому у столиці вже зустрілися як рідні. Дочка Марічки одразу подружилася із Зарою, навіть мовний бар’єр не став їм на заваді. Перед поїздкою до Києва у передчутті української гостинності Імран створив банер з подякою місту. У день свого від’їзду залишив банер сину Марічки – Михайлу, який саме тоді повернувся з міжнародного футбольного турніру з перемогою, та через що, на жаль, пропустив свій улюблений Ліверпуль. 

Це були не усі подарунки від гостей із самого Енфілда, домашнього стадіона Ліверпуля. Ще на хлопця чекав шалик та кепка улюбленого закордонного клубу. А також листівка до усієї сім’ї Марічки:

"Ми і не мріяли про те, щоб так добре провести час у Києві попри поразку Ліверпуля у матчі з Реалом. У вас ідеальний затишок та родина, і я думаю, ми ніколи не забудемо теплий прийом та щедрість, яку ми побачили. Ваші діти допомогли Зарі адаптуватися у Києві, і тепер ми маємо чудові спогади, які назавжди залишаться у наших серцях. Ще раз велика подяка за вашу гостинність!".

"Імран сподівається, що якщо ми колись приїдемо всі разом до Британії, саме він буде першим, хто повезе Мішу на Енфілд. Ну а ми сподіваємося, що колись Ліверпуль приїде до нас грати з Динамо чи Шахтарем, а разом з ним – і його вболівальники!" - прокоментувала Марічка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції