Марічка Падалко та кореспондент  "ТСН.Тиждень" отримали відзнаки за благодійну діяльність

Ведучу та журналіста каналу "1+1" нагородили за бігові марафони та документальний фільм.

Зіркова ведуча "ТСН.Ранок" Марічка Падалко, яка щоранку "намотує" кілометри, разом із кореспондентом "ТСН.Тиждень" Станіславом Ясинським отримали почесний "Голос благодійності".

Упродовж лютого 2016-го року благодійні та громадські організації, волонтери і всі небайдужі номінували працівників ЗМІ за розповіді про діяльність волонтерів та благодійників, поширення історій добрих справ, заохочення доброчинності, а також розслідування фактів зловживань. Український форум благодійників, проконсультувавшись з медіа-експертами, сформував перелік із 15 переможців. Церемонія нагородження журналістів відбулася під час VIII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників.

Марічка Падалко, журналіст-волонтер, ведуча телеканалу "1+1", отримала нагороду як учасниця  бігових  благодійних марафонів та лідер громадської думки, що власним прикладом заохочує робити добрі справи просто і з усмішкою.

Падалко відзнака_1
прес-служба каналу "1+1"
Марічку Падалко нагородили за благодійні марафони

"Говорити про благодійність, брати участь у доброчинних акціях – це найменше, що я можу сьогодні робити на своєму місці. За останні роки ми вже звикли виходити із зони комфорту і робити те, що раніше здавалося, або непотрібно, або безглуздим, або "не моїм". І це змінює життя і відчуття всіх задіяних у процесі" – коментує  Марічка Падалко, ведуча "ТСН.Ранок" на телеканалі "1+1".

Документальний фільм про дітей війни на сході "Повернутись додому" кореспондента "ТСН.Тиждень" Станіслава Ясинського дав старт благодійному проекту "Ангели для дітей війни". Завдяки йому тисячі людей допомогли дітям повернутись у родину, до школи, відновити дім і документи, пройти лікування, знайти опікунів.

Падалко відзнака_2
прес-служба каналу "1+1"
Станіслав Ясинський отримав «Голос благодійності" за документальний фільм

Станіслав Ясинський розкрив деталі створення проекту: "Важливо, що це не просто фільм, а акція в підтримку дітей, дітей, що перебувають в зоні конфлікту. Від самого початку ми дуже чітко розуміли, яка мета нашого проекту: не одноразовий показ проблеми, а меценатська діяльність. Завдяки залученню благодійних фондів нам вдалось зробити безліч корисних речей. Головне, що ми одразу розуміли, що ми хочемо отримати в результаті,  і  тому на вдалось це реалізувати".

Нагадаємо, спритна Марічка Падалко заради дітей пробігла 10 км за 56 хвилин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: