Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марічка Падалко у короткому топі та шортиках прикрасила обкладинку глянцю

Зірка з’явилася на сторінках видання про здоровий спосіб життя.

Напередодні свого 42-го дня народження ведуча ТСН Марічка Падалко, яка підкорила перший у житті 42-кілометровий марафон, зачарувала прихильників стрункою фігурою.

Днями вона прикрасила обкладинку видання про здоровий спосіб життя "Диетика". Мама трьох дітей та марафонець відверто розповіла про свої секрети краси та похизувалася ідеальним пресом.

У стильній спортивній фотосесії ведуча з’явилася на сторінках глянцю вперше. У великому інтерв’ю вона поділилася своїми першими кроками до марафону, особистою дієтою, майбутніми спортивними планами та навіть рецептом свого улюбленого корисного салату.

Марічка Падалко для Диетика_3
Журнал "Диетика"

За словами Марічки, її бігове захоплення розпочалося 2015-го року. Свою підготовку до марафону вона розпочинала із забігів у два кілометри, а вже за три роки підкорила дистанцію у 42 кілометри.

"Три роки тому дистанція у 42 кілометри здавалася мені абсолютно нереальною. Найбільшим своїм досягненням я вважаю ще і той факт, що мені вдалося втягнути у пробіжки і чоловіка. У біговій "історії" для мене найважливіший аспект - напевно, настрій. Саме настрій – найголовніший стимул. А ще спорт допомагає справлятися зі стресом та є джерелом енергії", - поділилася Марічка.

Марічка Падалко для Диетика_5
Журнал "Диетика"

Ведуча зізналася, що робота на телебаченні також стимулює її до нових досягнень і рекордів.

"Я постійно можу бачити себе збоку та вишукувати недоліки. У цьому я чемпіон", - з посмішкою каже ведуча.

Окрім того, цього року Марічка готується підкорити також і водну стихію. Влітку 2018-го ведуча збирається взяти участь у запливі на 6 км через Босфор.

"Дистанція прокладена таким чином, що ти стартуєш в Азії, а фінішуєш в Європі. І це, звісно, неабиякий виклик, і водночас велика пригода. Мені зараз і радісно, і страшно водночас. Коли я думала, чи добіжу 42 км, я завжди себе заспокоювала, що можу зійти на будь-якому кілометрі. "Зійти" між двома континентами - проблематичніше. Тому тільки на фініші!" - каже Марічка.

Марічка Падалко для Диетика_1
Журнал "Диетика"

В інтерв’ю Марічка поділилася, що намагається харчуватися п’ять разів на день, п’є воду перед кожним прийомом їжі, не їсть фруктів у другій половині дня та вже півроку не вживає цукор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції