Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марічка Падалко з чоловіком візьмуть участь у запливі через Босфор. Їм потрібно буде пропливти 6,5 км

Телеведучій потрібно вкластися у дві години.

На щорічний заплив через протоку Босфор у Стамбулі зареєструвались 435 українців, зокрема, телеведуча "1+1" Марічка Падалко з чоловіком - нардепом Єгором Соболєвим. Разом з іншими спортивними відчайдухами їм треба буде пропливти шість з половиною кілометра за дві години, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У суботу був день перед запливом і всі учасники проходили реєстрацію та ознайомчу екскурсію. Учасників у неділю буде багато -  олімпійський комітет Туреччини зареєстрував 2400 охочих переплисти.

Реєстрація на заплив від України тривала менше 20 хвилин і тільки частина з охочих встигли подати заявку. Серед тих, хто встиг і зареєструватися, і підготуватися - ведуча ранкових випусків ТСН Марічка Падалко.

Вона учасниця багатьох марафонів та напівмарафонів, але от вирішила спробувати себе ще у плаванні і одразу такий серйозний виклик. В її випадку це історія не лише про спорт, а й про кохання! Вона буде пливти разом зі своїм чоловіком нардепом Єгором Соболєвим.

"Це важка доля українських чоловіків, ми підкоряємося нашим жінкам у всьому. Я насправді зовсім не готувався і буду пливти тільки за потягом кохання – інших шансів перепливти я не бачу", - розповів він.

Вже завтра в ТСН о 19:30 ви дізнаєтесь, хто переміг заплив через Босфор і звісно ж, побачите чарівну та спортивну Марічку Падалко у купальнику.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

ВідеоВиклик стихії води. На щорічний заплив через Босфор у Стамбулі зареєструвалось понад 400 українців

Ті, кому зайві кілограми точно не загрожують - у ці хвилини зосередились біля Босфору. На щорічний заплив через протоку у Стамбулі зареєструвались 435 українців, зокрема, моя колега Марічка Падалко з чоловіком - нардепом Єгором Соболевим. Разом з іншими спортивними відчайдухами їм треба буде пропливти шість з половиною кілометрів за дві години. 

Виклик стихії води. На щорічний заплив через Босфор у Стамбулі зареєструвалось понад 400 українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції