Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марія Бурмака вперше публічно розповіла, як пішла від чоловіка

Співачка намагалася врятувати стосунки заради дочки.

Заслужена артистка України та відома співачка Марія Бурмака, яка  нещодавно зі зламаною ногою виступила з симфонічним оркестром, вперше публічно розповіла, як пішла від чоловіка та продовжила рухатися вперед попри біль та горе.

Виконавиця познайомилася зі своїм чоловіком, продюсером Дмитром Небісійчуком на одному з музичних фестивалів, де майбутня артистка брала участь.

Марія Бурмака
instagram.com/mariaburmaka
Марія Бурмака на фестивалі 1989 року

"Він почав залицятися до мене. Він подарував мені весільну сукню - це було дуже красиво. Ми одружувалися, я його любила, але він є людина з досить крутим характером. Він є гуцул. Я сміялася колись, що я виходила заміж за всі Карпати", - розповіла співачка а програмі "Життя відомих людей".

Тоді, як будь яка дівчина, Марія мріяла мати популярність і міцну сім'ю. І спочатку все так і було. Вона багато виступала, а в 25 років народила дочку Ярину. Але минуло п’ять років і стосунки пари погіршилися. Через численні конфлікти та непорозуміння, забравши дитину, співачка пішла від Дмитра.

Марія Бурмака
instagram.com/mariaburmaka

"Ми розлучилися перший раз, коли Ярині було 5 років. Це була така ситуація, коли я хотіла вийти з дому вночі, в чому була, забравши дитину. Зараз є жінки, які переживають моменти чи фізичного чи морального насильства. Це породжує страх і ти почуваєшся розгубленою, ти не знаєш, куди тобі іти, куди тобі тікати", - зізналася Марія.

Однак співачка сподівалася, що чоловік зміниться і повернулася до нього, оскільки хотіла втримати сім’ю, та не позбавляти свою доньку батьківської любові. Але цього разу їхній шлюб розпався остаточно. 

Дочка Марії Бурмаки
instagram.com/mariaburmaka
Марія Бурмака з дочкою у першому класі

"Мені хотілося втримати, мені хотілося зберегти сім'ю. Я традиційного українського виховання, ближча до патріархату навіть, якщо комусь так не здається. Мені хотілося зберегти сім'ю для Ярини, але зрозуміла в якийсь момент, що втрачу себе" - зауважила зірка.

Однак, покинувши чоловіка вдруге, Марія вимушена була заробляти більше, щоб утримувати Яринку та сплачувати за орендоване житло.

Марія Бурмака з дочкою
instagram.com/mariaburmaka
Марія Бурмака з дочкою Яриною

"Вона вже в школі вчилася в першому класі, коли сказала мені: "Мамо, а чому ми живемо в зйомній маленькій однокімнатній квартирі, ти ж зірка, ти ж повинна на лімузинах їздити. Тоді була акція кави, треба було вислати мембрани і там щось виграти, то Ярина збирала мембрани цієї кави і написала листа: "Будь ласка, дуже нам потрібна квартира з мамою, ми хочемо виграти в цьому конкурсі", - поділилася спогадами співачка.

Проте попри життєві труднощі, Марія продовжувала займатися творчістю і самотужки виховувати доньку. А от стосунки з чоловіками остаточно відійшли на другий план і навіть зараз на першому місці у зірки музика.

"Я не буду казати, що нікого немає в моєму житті, але на першому місці для мене це музика, тому що чоловіки приходять і йдуть, а музика залишається.Творчість для мене - це є моє життя", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, не так давно Марія Бурмака постала у досить спокусливому образі у кліпі на пісню "Рибка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції