Марія Бурмака зі зламаною ногою виступила з симфонічним оркестром

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Травма не завадила співачці зібрати аншлаг на сольному концерті.

Народна артистка України Марія Бурмака, яка днями зламала ногу, представила унікальну програму “Ніжно. Тихо. Голосно” у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо.

У залі Будинку звукозапису був аншлаг.

Марія Бурмака_5

Програма "Ніжно. Тихо. Голосно" - це весь спектр емоцій. Це пісні Марії Бурмаки, які стали саундтреками історичних подій, такі як "Ми йдемо" і "Все починається, коли". І ті, які можна заспівати з гітарою серед дуже близьких людей, такі як "Поцілуй мене на прощання" і “Місто ангелів і дощів”.

Марія Бурмака_3

Музична програма концерту складалася з двох частин. Перша – пісні під гітару - інтимно, ніжно і на відстані подиху. Друга частина - у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру українського радіо під орудою цьогорічного лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка Володимира Шейка.

Марія Бурмака_2

Зазначається, що навіть накладений гіпс не став на заваді запланованому концерту. 

Марія Бурмака_6

“Це були хвилини щастя і здійснення мрії. Написані мною пісні, філігранні оркестровки, фантастичний оркестр українського радіо, неймовірний Маестро Володимир Шейко. Всі запитували мене про перелом ноги, який стався напередодні. Але це не вплинуло ані на голос, ані на натхнення. Мені здавалось, що душа моя літає в небесах", -  поділилася враженнями Марія Бурмака. 

Марія Бурмака_4

В симфонічному звучанні зазвучала легендарна пісня "Ми йдемо", "Скло", "І якщо колись", а також композиції, які артистка рідко виконує, такі, як "Магія трав", "Хтось із дитям удвох" на вірші Івана Малковича. Композиція "Прочитай мої слова по губах", яку Марія написала для людей з вадами слуху , вона "заспівана" мовою жестів.

Нагадаємо, нещодавно Марія Бурмака у непритаманному образі представила чуттєвий кліп на пісню "Рибка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції