Марія Яремчук в колготах зі стрілочками заспівала англійською з лондонськими реперами

Артистка записала трек з реперами з Лондона і рок-гітаристом з Амстердама.

Українська співачка Марія Яремчук, яка показала кумедне фото з дитинства, представила перші плоди творчого союзу з європейськими музикантами.

У колаборації з реперами з Лондона і рок-гітаристом з Амстердама співачка записала дві англомовні композиції. Зокрема, на одну з них - I was Lost - музиканти зняли live-відео, в якому зафіксували спільне виконання пісні.

Новий трек Марії Яремчук_1
Прес-служба Марії Яремчук

Ліричний трек I was Lost, який розповідає історію про те, як важливо зрозуміти себе, музиканти написали, зустрічаючи захід сонця в Індонезії.

В англомовній композиції Яремчук здивує своїх слухачів новим незвичним для них звучанням. Фірмовий саунд для треку створив DJ Lutique.

Новий трек Марії Яремчук_3
Прес-служба Марії Яремчук

Нагадаємо, з музикантами з Європи Марія познайомилася минулої зими під час відпочинку на Балі. Кілька спільних джем-сейшенів на острові дали поштовх для тривалого творчого співробітництва артистів.

Новий трек Марії Яремчук_4
Прес-служба Марії Яремчук

"Все найкраще в нашому житті відбувається спонтанно. Я вдячна долі за, здавалося б, випадкову зустріч з талановитими музикантами, яка вилилася в їхній приїзд до України і запис пісень. Пісень про нас і про те, про що ми думали і як відчували життя на "Острові Богів", - поділилася співачка.

Новий трек Марії Яремчук_5
Прес-служба Марії Яремчук

Нагадаємо, в червні сексапільна Марія Яремчук в прозорому купальнику показала форми в басейні.

Залиште свій коментар