Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маша Єфросиніна розповіла, коли обвінчається з чоловіком

Подружжя вже 16 років разом.

Ведуча та блогерка Маша Єфросиніна, яка не так давно відсвяткувала з чоловіком "топазове" весілля, розповіла, чи планує з коханим обвінчатися.

За словами Марії, вона розмірковувала про церковний обряд, однак з чоловіком, бізнесменом Тимуром Хромаєвим цього ще не обговорювала, йдеться у "Світському житті".

"Я думала про вже якийсь такий церковний обряд, але ми з Тимуром жодного разу це не обговорювали. Я думаю, нам треба трохи часу і ми обов'язково це зробимо", - поділилася знаменитість.

Ведуча не виключила що це може статися і на 20-ту річницю весілля – через чотири роки.

Окрім того Марія розповіла, як з родиною святкувала день народження сина Олександра, якому 25 серпня виповнилося п'ять років. Маша та її чоловік повезли дитину до Леголенда.

Відео Марія Єфросиніна після 16 років у шлюбі планує обвінчатися

Щороку все більше зірок долучаються до благодійного вікенду Марії Єфросиніної. Телеведуча розповіла, кого зі знаменитостей було важче за все запросити. Нещодавно відбулася річниця заміжжя Єфросиніної з її чоловіком Тимуром. І лише через 16 років Марія Єфросиніна захотіла обвінчатися.

Марія Єфросиніна після 16 років у шлюбі планує обвінчатися

"Я йому кажу: "Ми з тобою поїдемо туди, куди ти хочеш більше всього". І всю нашу подорож він думав, що ми їдемо до поліцейського відділку. Але коли побачив Леголенд, там його розірвало на шматки. Але він всюди ходив і говорив: а де тут поліцейські", - пригадала Єфросиніна.

Нагадаємо, раніше Маша Єфросиніна розповіла про виховну розмову зі старшою донькою. Телеведуча регулярно ділиться порадами щодо виховання дітей в Instagram.

Залиште свій коментар

Вибір редакції