Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маша Єфросиніна розповіла, як була жертвою насильства з боку чоловіка

Знаменитість допомагає іншим жінкам оговтатися після домашніх знущань.

Ведуча та блогер Маша Єфросиніна,  яка ледь не втратила зв'язок з донькою, рік тому стала першим в Україні Почесним Послом Фонду ООН в галузі народонаселення, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Тепер телеведуча офіційно представляє інтереси  жінок та молоді, а також виступає проти домашнього насильства. У студії "Сніданку" Маша зізналася, що, на щастя, ніколи не зазнавала побиття від чоловіка, однак була жертвою психологічного насильства.

"Психологічне насильство у моєму житті було. Це було пов'язане з моїми стосунками з чоловіками, до мого шлюбу. Один чоловік, коли почав зі мною зустрічатися і в нас стосунки перейшли в інтимні, сказав: "Взагалі-то ти мені не подобаєшся. Мені хотілося подивитися, який вигляд має повнувата зірка без одягу", - поділилася історією Маша.

Відео Чому жінки терплять знущання чоловіків і як розпізнати перші дзвіночки тиранії

За даними ООН, понад мільйон жінок в Україні щороку стають жертвами фізичного або сексуального насильства в сім'ї. Кривдники часто уникають  відповідальність за свої вчинки. Чому жінки не поспішають звертатися по допомогу та які перші дзвіночки того, що треба тікати від тирана? Поговоримо про це з нашою гостею - Послом Фонду ООН Машею Єфросиніною   

Чому жінки терплять знущання чоловіків і як розпізнати перші дзвіночки тиранії

Ведуча також наголосила, що насильство – це не лише коли тебе б'ють.

"Я хочу поговорити про психологічне насильство, тому що 70% жінок вважають, що насильство це коли тебе б'ють. Це не так. Будь яке насильство перший поштовх, не приведи боже, побиття, починається з того, що ти вже принижена и помножена на нуль. Це називається психологічне насильство, коли кривдник починає тебе принижувати", - пояснила знаменитість.

Єфросиніна також розповіла, як жінка може впізнати аб'юзера ще до того, як він почав застосовувати силу.

"Їх видно одразу. І на жаль, більшість жінок думають, що це норма. Але це не норма. Коли твій партнер, приміром, говорить тобі, що ти не так одягнена, що в тебе глибоке декольте і так не можна виходити на вулицю. Що ти повинна готувати зранку і ввечері, і що ти взагалі щось винна. Якщо він контролює твій телефон, або вона. Хтось з партнерів. Коли є певний шантаж емоціями, або дітьми. Коли забороняють працювати", - перерахувала Єфросиніна.

Нагадаємо, не так давно Маша Єфросиніна поділилася методами виховання своїх дітей. Зірка поділилася, що вони з чоловіком ніколи не б'ють дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції