Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маша Єфросиніна розсекретила чималу суму, яку витратила на свій стартап

Артистка зробила собі щедрий подарунок до 40-річчя.

Телеведуча Маша Єфросиніна, яка топлес заявила про відкриття власного бренду одягу, розповіла, скільки грошей витратила на свій перший бізнес, йдеться у "Світському житті".

За словами Єфросиніної, на свою "першу спробу підприємницької діяльності" вона не пошкодувала трохи менше 50 тисяч доларів. Як пояснила ведуча, до свого 40-річчя вона зрозуміла, що хоче власну справу, якою займатиметься незалежно від того, чи буде у неї робота як у ведучої.

"Справа в тому, що у мене ювілей. Це важливий для мене ювілей, бо це певний етап, етап де я зробила багато всього – кар'єру, помилок, народила двох дітей, сьогодні я ведуча заходу, для мене це зрозуміла робота. Я веду заходи 20 років. Я вирішила, що мені потрібно вже починати замислюватися над своєю справою. Я людина дуже раціональна. Це були мої збереження, абсолютно мої", - прокоментувала зірка.

Маша Єфросиніна
instagram.com/mashaefrosinina
Єфросиніна у сорочці власного бренду

Вона додала, що перш ніж вкласти гроші у бізнес, порадилася з чоловіком.

"Я порадилася з чоловіком. І якщо всі 10 років, що я йому казала: "Тимуре, я тут вигадала, я хочу ось це". Він казав: "Це погана ідея". Він як людина з фінансової аналітичної сфери дуже чітко вправляв мені мозок. А тут він сказав: "Слухай, а це цікаво". Я захищала йому цей проект, хоча це мої гроші. Але мені важлива була його думка. Він сказав "Ризикуй. Або зараз, або ніколи", - пояснила Єфросиніна.

ВідеоМарія Єфросиніна започаткувала власний модний бізнес

Марію Єфросиніну не оминула дизайнерська участь. Жінка зробила собі подарунок на власне сорокаріччя за ціною квартири, випустивши власну колекцію дизайнерського домашнього одягу. Якщо всі інші жінки випускають вечірні ошатні колекції, то ведуча вирішила випустити все для дому. Таким чином Єфросиніна вперше спробувала підприємницьку діяльність. Зізнання Марії Єфросиніної – дивіться в сюжеті.

Марія Єфросиніна започаткувала власний модний бізнес

Нагадаємо, нещодавно Маша Єфросиніна замилувала романтичними фото з чоловіком. Артистка відсвяткувала з коханим річницю від дня знайомства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції