Маша Єфросиніна в обіймах чоловіка показала, як 19-річчя шлюбу відсвяткувала

Маша Єфросиніна в обіймах чоловіка показала, як 19-річчя шлюбу відсвяткувала

Маша Єфросиніна в обіймах чоловіка показала, як 19-річчя шлюбу відсвяткувала

Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Ведуча та її коханий відсвяткували "гранатове" весілля.

Українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна повідомила, що разом із чоловіком Тимуром Хромаєвим відсвяткувала особливу дату.

Півтора місяця тому виповнилося 19 років відтоді, як закохані сказали одне одному "так". У народі 19-річчя шлюбу називають "гранатовим" весіллям. Відсвяткувало подружжя важливу дату лише зараз, оскільки нарешті змогло зустрітися і провести час разом.

З нагоди особистого свята на сторінці в Instagram Єфросиніна запостила відео, де в обіймах чоловіка танцює під хіт "Океану Ельзи" "Я не здамся без бою". Маша зображена без макіяжу в синьо-жовтому вбранні, її чоловік – у футболці та шортах.

"Відсвяткувати 19-ту річницю шлюбу із запізненням у півтора місяця – це новий рівень наших із Тимуром стосунків… Загадали святкування 20-річного ювілею вчасно, в мирному Києві, в колі всіх наших друзів!" – підписала романтичне відео з коханим Єфросиніна.

Як відомо, за декілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення РФ до України Маша Єфросиніна з 7-річним сином виїхала з України. Як розповідала ведуча, її чоловік Тимур Хромаєв, відправиши родину до безпечного місця, пішов служити до добровольчого загону.

За словами Маші, за весь час війни вона бачила чоловіка двічі – ведуча приїздила до кордону Польщі, де її чоловік забирав гуманітарні вантажі до одного зі своїх підрозділів. Тепер подружжю знов вдалося побачити і провести такий цінний час вдвох.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація