Мати Фріске написала доньці щемливого листа із натяком на непросту ситуацію із Шепелєвим

Жінка досі розмовляє із донькою.

Напередодні другої роковини смерті популярної співачки Жанни Фріске її мама звернулася зі зворушливим листом до неї.

Ольга Володимирівна досі звертається до доньки, а її сестра Наталія носить речі зірки, пише Starhit.

"Донечко. Минуло вже цілих два роки, але в будинку все нагадує про тебе. Пишу ці слова, а у мене сльози на очах.

Зараз дивлюся на твою улюблену кавову чашку, вона стоїть на поличці у кухонній шафі. Висока така, коричневого кольору, з написом на латишській мові і малюнком - якась будівля. Її тобі на сорокаріччя подарувала Наташа, Платошина няня. Пам'ятаєш? Мила жінка, вона дбала про нашого хлопчика, поки ми жили в Латвії.

На місці речі, які ти перевезла до нас п'ять років тому, перед тим як полетіти в Майамі, щоб народити сина. Ми нічого не чіпали. Хоча, може, і потрібно з ними вже щось зробити.

Шепелєв та Фріске
Фріске та Шепелєв

У твоїй кімнаті теж все як раніше. Здається, що ти от-от ввійдеш, моя дівчинка. На тумбочці поруч з портретом варто свічка, запалюю її кожен день і молюся. А раніше ми читали молитви все разом, проникаючи в зміст кожного слова", - зазначає мати артистки.

Не оминула вона увагою також і непросту ситуацію із Дмитром Шепелєвим. До слова, суперечки між родиною та чоловіком Фріске стосовно виховання маленького Платона тривають вже два роки.

"Мені б так хотілося тебе порадувати хорошими новинами. Але чим? Хіба що побачила Платошку в травні - вперше за рік. Діма приводив його на виставу в цирк, і нас покликали. Платон мене впізнав. Він став вище і схуднув. Перетворюється в маленького чоловіка. А стрижка - як у тебе в дитинстві, тільки із потилицею поголеною. Зростає розумним і красивим. Ви дуже схожі з ним, прямо як дві краплі води, однакові навіть інтонації, поворот голови. Платоша повторює твій жест під час розмови - вивертає праву ручку", - підкреслює вона.

До  того ж, Ольга Фріске пригадала, як виховувала маленького Платона протягом двох років та наголосила: дуже потребує поради доньки.

Нагадаємо, нещодавно суд зобов'язав родину Фріске повернути невитрачені на її лікування 22 мільйони рублів.

Залиште свій коментар