Мати Кузьми Скрябіна отримала відповідь на свої звинувачення: "Вами маніпулюють конкуренти"

Мати Кузьми Скрябіна отримала відповідь на свої звинувачення: "Вами маніпулюють конкуренти"

Мати Кузьми Скрябіна отримала відповідь на свої звинувачення: "Вами маніпулюють конкуренти"

Кузьма Скрябін / Фото: photofact.in.ua

В Moon Records висловили свою точку зору.

Компанія Moon Records, яку мати покійного Андрія Кузьми Кузьменка Ольга Михайлівна звинуватила у викраданні авторських прав на творчість музиканта, роз'яснила, чим обумовлені їхні дії.

В компанії пояснили, що у створенні музичного матеріалу та кліпів брав участь не лише Скрябін, а також й музиканти та автори.

"Всі вони є частиною того, що ми з вами слухаємо та бачимо. Їхня творча праця захищена законом про авторське право і суміжні права (права на виконання і фонограми), які зараз порушуються нещодавно створеною організацією з гучною назвою ТОВ "Кузьма Скрябін", - наголошують в компанії.

В Moon Records говорять, що комерційна структура з невеликим штатом співробітників ТОВ "Кузьма Скрябін" була створена після загибелі Кузьми. Нова організація вирішила залишити собі всі права на творчість музичного колективу "Скрябін".

"Права всіх музикантів групи, крім Андрія Кузьменка, перебуває в управлінні Moon Records. Ми захищаємо права наших авторів і виконавців, тому в ситуації зі спробою привласнити наші права новоутвореним гравцем на музичному ринку виник конфлікт інтересів", - роз'яснили в компанії.

Також в Moon Records наголосили на тому, що їхні опоненти намагаються зіпсувати їм репутацію.

"Вони залучили Ольгу Кузьменко - мати загиблого лідера групи, яка, цілком, ймовірно, не розуміє усіх аспектів ситуації. Мати Кузьми зачитує текст з паперу, який містить неперевірену інформацію, спрямовану на вирішення фінансових інтересів співробітників структури, що суперечать справедливому розподілу роялті між законними авторами та виконавцями", - стверджують вони.

Зазначемо, нещодавно мати покійного засновника гурту "Скрябін" Андрія Кузьми Кузьменка Ольга Михайлівна записала відеоролик, в якому стверджувала, що авторські права на творчість музиканта намагаються вкрасти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація