Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати загиблої екс-дівчини Джима Керрі вимагає від актора оприлюднити його медичні аналізи

Жінка відчайдушно намагається докопатися до істини.

Мати загиблої екс-дівчини Джима Керрі Катріони Вайт, яка вчинила суїцид, продовжує вимагати від актора доказів.

Днями стало відомо, що мати Катріони Бріджит Світмен подала до суду на Керрі, звинувачуючи його у тому, що він заразив її доньку венеричними хворобами, після чого залишив.

Сьогодні ж у ЗМІ з'явилася інформація, що Світмен хоче, аби Джим Керрі оприлюднив свої медичні аналізи, які той здавав в 2013 році під ім'ям Хосе Лопес, пише Page Six.

Жінка пообіцяла, у випадку якщо аналізи покажуть, що Керрі здоровий, відкликати позов і забрати свої слова назад.

"Джим Керрі і його захист дзвонили мені і стверджували, що він не був носієм інфекцій. Я вимагаю відкрити доступ до результатів лабораторної діагностики, яку актор пройшов 2013 року під ім'ям Хосе Лопес, щоб усім стало зрозуміло, хто говорить правду, а хто бреше. Якщо вони нададуть дані про аналіз крові від 28 січня 2013 року, взятої об 11:40 ранку, і тест на інфекції виявиться негативним, то я припиню судову справу і принесу вибачення. Громадськість має право знати, хто говорить неправду", - сказала мати Катріони Вайт.

Джим Керрі Катріона Вайат
Джим Керрі та Катріона Вайт

Зауважимо, що в позові Світмен йдеться, що Керрі нібито обманював Катріону щодо стану свого здоров'я, щойно у неї з'явилися перші симптоми у 2013 році.

Тоді дівчина здала аналізи, які показали, що у неї є венеричні хвороби. Вайт сказала про це Керрі, однак він заявив дівчині, що вона могла заразитись від когось іншого та залишив її. Через декілька днів після розставання з актором Катріона наклала на себе руки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції