Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матільда Шнурова вперше після розлучення дала інтерв'ю і розповіла про поділ майна з музикантом

Знаменитість дуже тепло відгукується про екс-чоловіка.

Колишня дружина лідера гурту "Ленінград" Сергія Шнурова Матільда дуже тепло відгукується про нього після розлучення.

Вперше після розриву з музикантом знаменитість дала інтерв'ю  Esquire, у якому розповіла, як вони з Сергієм пережили розлучення, як поділили майно та які плани у Матільди на майбутнє.

За словами екс-дружини Шнура, кохання було з обох боків і для обох воно було безумовним. Шлюб з артистом Матільда назвала "досвідом духовного зростання та самопізнання, випробування смиренням і терпінням".

Сергій та Матільда Шнурови
Сергій та Матільда Шнурови

Як розповіла Шнурова, екс-подружжя мирно поділило між собою майно.

"Ми офіційно завершили процес розлучення з Сергієм Шнуровим. Поки ми були разом, кожен займався власним бізнесом, і розподіл майна минув легко. Я займалася рестораном "Кококо". Сергій був інвестором. Проект окупився. Сергій залишився з "Ленінградом", я - з "Кококо". Ще у мене є балетна студія "Айседора". Моє прізвище теж залишається зі мною", - поділилася Матільда.

Матільда Шнурова для Esquire_3
esquire.ru

Щодо того, чим Матільда збирається зайнятися найближчим майбутнім, вона чесно зізналася, що поки не знає. Їй приносить задоволення її ресторан, зараз вона сконцентрована на ньому. Також Шнурова не виключає, що піде здобувати ще одну освіту.

"Коли стосунки рвуться, рятує якась справа. Мій ресторан дає мені сили, гастрономія мені цікава. Нещодавно я з'їздила до Нью-Йорка, поспілкувалася з шефами, з гастрономічними критиками і журналістами. А що буде далі, я сама точно не знаю. У мене багато інтересів і багато варіантів, чим займатися. Чи буде це заняття пов'язане з шоу-бізнесом чи ні, я не знаю. Можливо, я піду здобувати другу освіту - чому ні? У мене з'явився вільний час. Якщо не знаєш, що робити, йди вчитися", - сказала Матільда.

Матільда Шнурова для Esquire_2
esquire.ru

Нагадаємо, соліст гурту "Ленінград" Сергій Шнуров та його дружина Матільда офіційно розлучилися у серпні цього року. У шлюбі пара пробула 11 років. За словами Сергія, ініціатором розриву стала дружина. Що стало причиною розриву знаменитого подружжя – невідомо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції