Матвієнко та Мірзоян похизувалися романтичним відпочинком у Португалії

Зіркове подружжя поєднало корисне з приємним.

Відоме українське подружжя Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, які показали підрослу доньку, відвідали Португалію.

Окрім концерту, який був основною метою поїздки, пара встигла помандрувати.

"В Португалії я була вдруге, хоча таке враження, що вперше, - поділилася враженнями Тоня. – Ми спеціально обрали такий маршрут, щоб я побачила щось нове. Сподобалося, що поїздка була спонтанною. Арсен запропонував поїхати до його друга дитинства, я одразу погодилась".

"Я п'ять років не бачився зі своїм другом Сергієм, - розповів Арсен. –Тому ми вирушили до нього у гості. Португалія - надзвичайна країна. Перший день провели в Національному парку Peneda-Gerês, Сергій знає мою любов до водоспадів і знає, що я не проти пострибати зі скель у воду. Ввечері показав нам озеро, на якому вони відпочивають родиною і ми разом трохи поплавали".

Далі пара вирушила до Лісабона, де Тоня та Арсен встигли прогулятися містом та дати концерт в клубі Bolero. А вже на ранок закохані вирушили до океану.

"Я був щасливий, як дитина, - розповідає Арсен. - Природа неймовірно гарна. Поплавати наважився лише я, але зафіксувати на фото не вдалось, бо хвилі такі потужні, що більше хвилювались не за фотоапарат, а за його власника. Почали з селища Sintra, 27-ми метровий Колодязь посвяти, перегорнута вежа масонів, закінчили на самому краєчку Європи. Ну як же ж не зустріти захід сонця на Cabo da Roca".

Нагадаємо, нещодавно Матвієнко похизувалася фігурою у бікіні та показала підрослу доньку на відпочинку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація