Майбутні батьки Шейк та Купер влаштували вечірку з нагоди скорого народження первістка

Майбутні батьки Шейк та Купер влаштували вечірку з нагоди скорого народження первістка

Фото: Getty Images

Знаменита пара зібрала найближчих друзів та родичів.

Супермодель Ірина Шейк та актор Бредлі Купер, які невдовзі вперше стануть батьками, влаштували вечірку з нагоди скорої появи малюка на світ.

Ірина та Бредлі зібрали найближчих друзів та родичів на вечірці Baby Shower. За словами інсайдера, майбутні батьки прикрасили місце проведення заходу під стать дитини, яку, до слова, поки не розголошують.

"Ірина та Бредлі знають стать своєї дитини, тому прикрасили інтер'єр вечірки відповідним чином. Свято відбулося краще, ніж вони могли уявити. Бредлі стежив за тим, щоб все було добре. Він до будь-якої справи підходить спокійно і холоднокровно", - поділилося джерело, пише Enews.

Запрошені задарували Купера та Шейк дизайнерським одягом для дитини, іграшками та іншими корисними речами.

31-річна Ірина добре переносить вагітність, весь день вона посміхалася та виглядала щасливою. Бредлі та його мама оточують Ірину увагою та піклуванням.

Інсайдери поділилися, що вагітність зблизила Ірину та Бредлі

"Ірині подобається бути вагітною і відчувати, як дитина росте. Бредлі схвильований не менше, аніж вона", - розповіло джерело.

Нагадаємо, про вагітність Ірини Шейк стало відомо у грудні минулого року. Супермодель сповістила про свій цікавий стан оригінальним чином – вона просто вийшла на подіум у спідньому з вже помітно округлим животиком.

Повʼязані теми:

Наступна публікація