Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майбутні доньки принца Гаррі та Меган залишаться без королівського титулу

Герцогство може бути успадковано тільки чоловіками.

На подружжя принца Гаррі та Меган, які після весілля отримали титул герцога та герцогині Сассекських, чекав сюрприз.

Як виявилося, титул герцога не буде передаватися їхнім дітям, якщо вони будуть жіночої статі. Якщо у Меган і Гаррі народиться дочка, то титул зникне.

Справа в тому, що за законодавством Великої Британії титул герцога зможе отримати тільки хлопчик. Він дістанеться йому навіть в тому випадку, якщо у нього буде старша сестра, повідомляє People.

У тому випадку, якщо герцог і герцогиня Сассекські залишаться бездітними або ж в шлюбі у них народяться тільки дочки, титул помре разом з ними.

Варто зауважити, що 2013 року у Великій Британії ввели поправки в закон про успадкування престолу. У зв'язку з новими положеннями порядок народження визначає того, хто стане наступним королем чи королевою. Якби цього закону не було, то чотирирічна принцеса Шарлотта віддала б своє місце молодшому братові Луї.

Цікаво те, що дружина принца Гаррі відома своїми феміністичними поглядами і є активною захисницею прав жінок. За повідомленням західних ЗМІ вона не дуже задоволена такою політикою і вважає це дискримінацією.

Нагадаємо, що окрім королівських титулів молодята отримали традиційний весільний подарунок від королеви Єлизавети ІІ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції