Майкл Джексон хотів одружитися із 12-річною дівчинкою – лікар-убивця зірки

Майкл Джексон хотів одружитися із 12-річною дівчинкою – лікар-убивця зірки

Дата публікації
Перегляди
8072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Майкл Джексон хотів одружитися із 12-річною дівчинкою – лікар-убивця зірки

Майкл Джексон та 12-річна Харріет

Медик не лише стежив за здоров'ям поп-короля, а й був його близьким другом.

Лікар поп-зірки Майкла Джексона Конрад Мюррей, який вбив співака, ввівши йому смертельну дозу препаратів, видав книгу про життя музиканта під назвою This Is It.

Видання вийшло доволі відвертим. Приміром Мюррей, який не лише лікував Джексона, а й був його близьким другом, пише, що співак мав намір одружитися на 12-річній Харріет, доньці свого товариша, актора Марка Лестера, повідомляє The Mirror.

Мюррей стверджує, що Джексон закохався у Харріет, коли тій було лише п'ять

"Мене непокоїло те, що Харріет юридично у більшості країн світу була надто молодою для шлюбу. Коли я спитав Майкла, скільки їй років, він сказав, що не певен, але гадає, що десь 12", - пригадав Мюррей.

Друг Джексона Марк Лестер з донькою Харріет

Щоправда, пише Мюррей, на випадок, якщо з Харріет не вдасться, у Джексона був ще один варіант нареченої. Так, співаку подобалася акторка Емма Вотсон.

"Майкл сказав мені, що майже так само захоплений британською акторкою Еммою Вотсон. Він "закохався" в неї, коли в 2001-му році вона знялася в першому "Гаррі Поттері", коли їй було лише 11. Емма була його другим варіантом нареченої, якби з Харріет не склалося", - розговорився у книзі Мюррей.

Емма Ватсон

Окрім того, лікар Джексона зауважив, що до змін у зовнішності Майкла підштовхувало бажання втекти від свого минулого

"Його цікавило, чи стане зміна кольору шкіри ілюзією, котра поможе йому примиритися з його спогадами про руйнівне і трагічне минуле. Також він подумував про трансплантацію мозку, з надією стерти принизливі спогади, котрі переслідували його з дитинства, підліткового віку і потім", - розповів Мюррей.

Нагадаємо, Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року. У смерті поп-короля звинуватили його лікаря Конрада Мюррея. У листопаді 2011 року його засудили на чотири роки в'язниці за ненавмисне вбивство. Суд визнав, що Мюррей дав музикантові надмірну дозу пропофолу, який у взаємодії з іншими ліками, у тому числі заспокійливими, став причиною загибелі співака.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація