Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт скасували весілля  – ЗМІ

Пара не може прийти до рішення стосовно народження дітей.

Допоки старший брат Кріс Хемсворт насолоджується спілкуванням з коханою дружиною, у особистому житті молодшого Ліама не так все гладко.

Як повідомляють західні ЗМІ у стосунках актора та його нареченої Майлі Сайрус настала криза через небажання 25-річної співачки мати дітей.

Зі слів інсайдерів, виявилося, що Майлі і Ліам навіть скасували своє весілля, бо актор мріє стати батьком, а співачка ще не готова до такого серйозного кроку, повідомляє видання DailyMail.

"Він хоче дітей і вже не може більше чекати, а Майлі навпаки не поспішає з цим. Ліам просто убитий горем. Сайрус знову відклала весілля, а Хемсворт втомився чекати. Вони не ладнають в останні місяці", - заявив інсайдер.

Інсайдер також додав, що виконавиця взагалі не хоче заміж, і це очевидно всім іншим, крім самого Ліама. Його сім'я довгий час намагалася відкрити йому очі на всю цю ситуацію, але актор вірив Майлі. Тепер він почувається повним ідіотом.

Варто зазначити, що ще минулого року Майлі повідомила, що не планує виходити заміж.

"Я не уявляю собі шлюб. Мені всього 24. Сподіваюся, я трохи ще попрацюю. Я хочу пожити для себе, перш ніж зв'язати себе узами шлюбу", - заявила виконавиця виданню The Sun.

Цікаво, що із Instagram виконавиці наразі видалені усі знімки, а в профілі зірка виставила чорну картинку.

Зауважимо, пара познайомилася 2009 року на зніманнях романтичного фільму "Остання пісня", а через три роки оголосила про заручини. Проте до вівтаря закохані так і не дійшли, бо 2013 року стало відомо про їхнє розставання.

Нагадаємо, чутки про те, що Майлі і Ліам знову разом і навіть планують одружитися, з'явилися 2016 року після того, як колишніх коханих застали за поцілунками та обіймами.

 

Вибір редакції