Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майлі Сайрус зізналася, що вже пів року не п'є алкоголь та не курить травку

Майлі Сайрус зізналася, що вже пів року не п'є алкоголь та не курить травку

Співачка вирішила вести тверезий спосіб життя.

Популярна американська співачка Майлі Сайрус заявила, що вже шість місяців не вживає алкоголь і не курить марихуану.

Зірка, яка не так давно розповідала, що матір підсадила її на травку, наразі зізналася, що вирішила вдосконалюватися і вести тверезий спосіб життя.

За словами Майлі, причиною відмови від згубних звичок, спочатку стала операція на зв'язках, після якої вона намагалася дотримуватися режиму, але потім вирішила не зупинятися на досягнутому.

Спочатку мій тверезий спосіб життя дійсно стосувався тільки операції, але в останні півроку я тверезіше нікуди і не збираюся зупинятися. У цей період я багато думала про свою матір: її удочерили, і думаю, мені передалися багато її відчуття - коли ти відчуваєш себе кинутою і хочеш довести всім, що ти гідна любові. А ще батьки мого батька розлучилися, коли йому було три роки, і він сам себе виховав. Я занурилася в історію своєї сім'ї, в якій було багато випадків залежностей і проблем зі здоров'ям. 
зауважила Сайрус

Також у інтерв'ю виданню Variety, співчака зазначила, що її батьки досі іноді курять марихуану.

Раніше я дуже любила фразу з одного свого інтерв'ю: "Ті, хто курять травку, ідіоти". Я любила надсилати посилання на цю розмову своїм батькам, які самі іноді не проти закурити косячок. Але в останній рік для мене куди важливіше стало вести здоровий спосіб життя, щоб розвиватися в своїй справі. Мені подобається мати на 100% ясний розум у 100% часу. Я не хочу прокидатися дезорієнтованою. Я хочу прокинутися з відчуттям стійкості
зізналася зірка

Однак за словами Майлі іноді важко втриматися в такому стані,  коли навколо всі закликають випити та покурити.

Іноді дуже важко триматися, особливо в юному віці, коли є ця стигма "якщо ти не п'єш, значить - не веселишся". Але у відповідь на це я завжди можу відповісти: "Дорогенька, можеш називати мене як завгодно, але я точно вмію веселитися"
підсумувала знаменитість.

Нагадаємо, не так давно Майлі Сайрус влаштувала пікантну фотосесію до Великодня. На знімку співачку із рожевим волоссям та у рожевому боді відшмагав по сідницях "великодній кролик". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції