Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майлі зраджувала, а Ліам вживав наркотики: інсайдер про розрив Сайрус і Гемсворта

За словами джерела, все не так просто у стосунках зіркового подружжя.

Розрив зіркового подружжя Майлі Сайрус та Ліама Гемсворта для багатьох їхніх шанувальників лишається оповитим таємницею.

І поки інші вважають, що велелюбна Майлі покинула Ліама заради 30-річної Кейтлін Картер, про що свідчать фото з поцілунками дівчат, інсайдер повідав виданню TMZ іншу цікаву версію розриву пари.

Так, за словами джерела, насправді Сайрус відчайдушно хотіла зберегти їхні стосунки, проте Гемсворт вживав наркотики та багато пив. З цим артистка миритися не хотіла, тим більше, що сама лікувалася від наркозалежності.

Ліам Гемсворт та Майлі Сайрус_2
Getty Images
Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт

"Всі гадають, що Майлі – інфантильна і божевільна тусівниця, а Ліам зовсім інший, але це не відповідає дійсності. Він влаштовує вечірки з друзями, хоча вже повинен вирости з цього, на думку Майлі", - розповів інсайдер.

Тим часом інше джерело все ж таки заявило, що у всьому винна Майлі, яка постійно зраджувала Гемсворта.

"Це ще одна спроба Майлі відвернути увагу від своєї зради і жахливої поведінки", - сказав журналістам друг її чоловіка. Попри всі чутки, подейкують, що Майлі Сайрус не квапиться офіційно оформлювати розлучення з Ліамом Гемсвортом. Ширяться чутки, що пара взяла перерву у стосунках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції