Майже через 40 років після смерті Боба Марлі виявилося, що його вбили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Смерть музиканта була спланованою спецоперацією.

Подана у публікації інформація не відповідає дійсності. Подробиці за посиланням.

У популярному західному таблоїді з'явилася сенсаційна заява колишнього агента ЦРУ, що культовий музикант Боб Марлі, який помер у віці 36 років 1981 року від раку, насправді став жертвою спецоперації.

Про те, що ЦРУ в той час оголосило полювання на Боба Марлі, розповів колишній агент розвідуправління 79-річний Білл Окслі.

Він повідав, що від 1974 до 1985 року уряд організував вбивство ще 17 осіб з ідеологічних мотивів, повідомляє DailyStar.

Боб Марлі_1
Getty Images

Окслі пропрацював в ЦРУ 29 років і досить часто використовувався як кілер - для усунення цілей, "які загрожують інтересам США".

В інтерв'ю екс-агент розповів, що не відчуває жодних мук совісті, оскільки вважає себе патріотом і ніколи не сумнівався в праведності мети ЦРУ.

"Я був патріотом, я вірив в ЦРУ, і я не сумнівався в мотивації агентства - я завжди розумів що іноді заради більшого блага потрібні жертви", - зізнався Окслі.

Спецагент розповів, як відбувалася операція з усунення Марлі.

Боб Марлі_3
Getty Images

Для цього він скористався фальшивою особистістю, видавши себе за репортера газети New York Times. Так він отримав доступ до музиканта, який був не проти дати інтерв'ю авторитетному виданню. На зустріч Окслі прийшов не з порожніми руками і вручив музикантові подарунок. Всередині була голка з вірусними бактеріями, які провокують розвиток раку.

"Я вручив йому пару знаменитих кедів фірми Converse, його розміру. Коли він спробував приміряти взуття на праву ногу, він закричав. Це був укол. В той момент я зрозумів, що він не жилець", - заявив перед смертю агент ЦРУ.

За словами Окслі, ЦРУ тоді якраз перейшло на нові способи усунення загроз і більше "не використовувало кулі". В ті роки у всіх штатах відбулася хвиля загадкових смертей. Про все це Окслі розповів перед своєю смертю, не побоюючись про наслідки.

За словами Окслі, всі останні роки він підтримував з Бобом тісний контакт, щоб переконатися - все йде за планом. Агент навіть давав Марлі поради у медичній частині так, щоб той не видужав. Але, схоже, що це було зайве: Марлі сам відмовлявся від лікування з релігійних міркувань і буквально згасав на очах.

Меланома, яку діагностували у музиканта, дуже швидко поширилася по всьому організму, і до кінця життя Марлі вже був без своїх знаменитих дредів і важив як підліток. Незважаючи на те, що офіційного підтвердження версія про усунення музиканта так і не отримала, в 2014 році вчені досліджували останки Марлі і дійшли висновку про те, що у нього дійсно була дуже дивна і рідкісна форма раку, яка була викликана не впливом сонця, як це вважалося раніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції